Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Coincodex: Kemerlerinizi Bağlayın, XRP 5 Gün Sonra O Noktada!

Kripto tahmin platformu Coincodex, XRP yatırımcılarına "Kemerlerinizi bağlayın" dedi. Altcoin fiyatının 5 gün sonra ulaşabileceği seviyeyi söyledi. Detaylar;
Coincodex: Kemerlerinizi Bağlayın, XRP 5 Gün Sonra O Noktada!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Ripple’ın yerel tokenı XRP’nin fiyatı, kripto dünyasında son zamanlarda en çok tartışılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Bazı analistler, bu hafta sonu önemli bir fiyat artışı öngörürken, diğerleri ise dijital paranın son dönemdeki mücadeleleri ve Ripple ile SEC arasında devam eden yasal savaş nedeniyle temkinli davranıyor.

XRP fiyatı, haftalardır 0,54 dolar direnç seviyesini aşamayarak düşük viteste takılı kaldı. Altcoinin fiyatı, yazım itibarıyla son 24 saatte yatay denilebilecek bir seyirle 0,5135 dolardan işlem görüyor.

XRP için Ufukta Yükseliş mi Var?

Öte yandan, önde gelen bir kripto tahmin platformu olan Coincodex, yükseliş tahminiyle kalabalığın arasından sıyrılıyor.

XRP için önemli bir fiyat artışı öngören platform, 21 Mayıs Salı gününe kadar fiyatın potansiyel olarak 0,646 dolara ulaşmasını bekliyor. Bu, mevcut fiyatından yüzde 32’nin üzerinde bir sıçrama anlamına geliyor.

Coincodex, XRP için 5 Günde Yüzde 32'lik Artış Öngörüyor
Kaynak: Coincodex

Bununla birlikte, Coincodex bile farklı bir senaryo potansiyelini de kabul ediyor.

GCM Yatırım Banner

Raporda, 0,4952 dolar civarında bir konsolidasyon olasılığından ve hatta kar alımının yoğunlaşması halinde bir fiyat düşüşünden bahsediliyor.

Yasal Zorluklar Coşkuyu Azaltıyor

Birçok uzman Ripple ve SEC arasında devam eden davanın XRP’nin düşük performansının ardındaki önemli bir faktör olduğuna inanıyor. SEC, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu iddia ederken, Ripple bunun bir para birimi olduğunu savunuyor. Bu yasal savaş, bir süredir kripto para biriminin üzerine gölge düşürerek, yatırımcıların endişe duymasına yol açıyor.

Öte yandan davadaki kesin kararın Ripple’ın lehine olması durumunda işlerin değişeceği ve gelecekte önemli bir XRP fiyat artışının önünü açabileceği üzerinde duruluyor. Bazı analistler, böyle bir tabloda XRP’nin bir sonraki boğa koşusu sırasında 47 dolara kadar yükselebileceğini bile tahmin ediyor.

XRP Fiyatı Yatay Seyirde
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Coincodex’in tahmini, kısa vadeli bir fiyat sıçraması için iyimserlik ışığı sunuyor. Ancak, son zamanlarda yaşanan fiyat düşüşü, devam eden yasal mücadele ve temkinli yatırımcı duyarlılığı daha karmaşık bir tablo çiziyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.