Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

ChatGPT Yılın İkinci Yarısı için 1.000 Dolar ile En İyi Portföyü Oluşturdu!

OpenAI tarafından geliştirilen son sürüm olan yapay zeka aracı ChatGPT-4o tarafından 1.000 dolar bütçe ile yılın ikinci yarısı için portföy oluşturuldu. Ayrıntılar geliyor...
ChatGPT Yılın İkinci Yarısı için 1.000 Dolar ile En İyi Portföyü Oluşturdu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası, birçok büyük kripto paranın değer kaybetmesiyle düşüş trendi yaşıyor. Buna rağmen, Bitcoin (BTC) son zamanlarda toparlanma belirtileri gösterdi ve 60.000 dolar seviyesinin üzerinde tutunmaya devam ediyor. Bu yukarı yönlü hareket, büyük kripto paralarda olumlu eğilimler yaratarak boğa piyasası hissiyatının geri dönebileceğini düşündürüyor.

Mevcut piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak, OpenAI’nin en son yapay zeka (AI) modeli olan ChatGPT-4o ile yeni bir portföy oluşturuldu. ChatGPT portföyün yüzde 50’sini büyük değere sahip kripto para birimlerine ayırdı. Bunlar 250 dolar ile Bitcoin, 150 dolar ile Ethereum ve 100 dolar ile Binance Coin olarak sıralandı.

Yapay zeka aracı devamında 250 dolarlık orta ölçekli kripto para birimlerini sıraladı. Bunlar 100 dolar ile Cardano (ADA) ve Avalanche (AVAX) ve 50 dolar ile Chainlink (LINK) oldu. ChatGPT portföyü oluştururken küçük ölçekli kripto paralara yüzde 15 ağırlığa karşılık gelen 150 dolar ayırdı.

Bu altcoinler 50’şer dolar olmak üzere Nano (NANO), veChain (VET) ve Ethereum Classic (ETC) olarak sıralandı. Son olarak 100 dolar ile gelişen dijital varlıklar başlığı altında Ordinals’e (ORDI) yer verildi.

Bu çeşitlendirilmiş portföy, yenilikçi varlıkları keşfederken yerleşik kripto para birimlerinin istikrarını güçlendirir, büyüme ve risk yönetimine dengeli bir yaklaşım sağlıyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.