Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Chainlink Geliştiricilerin Desteği ile Yükselişini Hızlandırdı

LINK hafta sonu içerisinde yatırımcısını sevindirdi ve Ethereum’dan daha iyi bir performans gösterdi. Detaylar haberde…
Chainlink Geliştiricilerin Desteği ile Yükselişini Hızlandırdı
HABER GİRİŞ

Bitcoin’in hafta sonu başlattığı yükseliş ile beraber altcoinler değerini artırıyor. Bu varlıklar arasında Chainlink, %20’ye yakın artışla 19 dolara kadar çıktı. Dijital varlık yazım itibariyle 18.50 dolar seviyesinde konsolide oluyor.

LINK’in yükselişinde geliştirme faaliyetleri önemli rol oynadı. Santiment, LINK ağında gerçekleştirilen değişiklikleri rapor etti. Geliştiricilerin kripto para birimi üzerindeki faaliyetleri, github üzerinde görüldü.

Dijital varlık geliştirme faaliyeti olarak Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktı. Veriler geliştiricilerin günde 304 büyük güncelleme aktardığını gösteriyor.

LINK ağ faaliyetleri
Kaynak: Santiment

LINK, FTT) ve SHIB ile birlikte son zamanlarda en popüler kripto para birimleri arasında yer alıyor. Son dönemde Ethereum balinalarının önemli bir bölümü, Bu en büyük ETH balinalarının birçoğu, LINK alımlarını sürdürüyor.

LINK, Mayıs ayında 53 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Dijital varlık o dönemden bu yana değerinin %65’ini kaybetti. LINK’in güncel piyasa değeri 8,6 milyar doların üzerinde bulunuyor.

GCM Yatırım Banner

Merkezi olmayan bir oracle ağı barındıran Chainlink, güvenli bir şekilde etkileşime girmesine izin veriyor. Ağ, açık kaynak veri sağlayıcılar, düğüm operatörleri, akıllı sözleşme geliştiricileri, araştırmacılar, güvenlik denetçiler tarafından yönlendiriliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın