Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CEO Karakaş: Togg 100 Yıldır Araba Üretenlere Meydan Okuyor!

Togg CEO'su Gürcan Karakaş, Zirve 23 etkinliğinde önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
CEO Karakaş: Togg 100 Yıldır Araba Üretenlere Meydan Okuyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

23 Yetenek Derneği bu yıl ikincisini düzenlediği Zirve 23 bugün gerçekleşti. Başarılı liderler ve girişimciler gençlerle buluştu. “İzleme, İzini Bırak” sloganıyla gerçekleştirilen etkinlikte Togg CEO’su Gürcan Karakaş konuşma yaptı.

Karakaş, değişimi kucaklamanın, değişime şekil vermenin önemine değindi. Yeni fikirlerin paylaşılmasında asla çekinilmeyeceğini belirtti. Entelektüel kapasitenin oldukça önemli olduğunu aktardı.

“Togg 100 Yıldır Araba Üreten Firmalara Meydan Okuyor”

Togg CEO’su, Togg’un 100 yıldır araba üreten firmalara meydan okuduğunu vurguladı. Oyunun kurallarının tamamen değiştiğini kaydetti. Değişimin cesur oyunculara fırsat verdiğini bildirdi.

Cesur bir kişinin 4 ortak özelliğinin olduğunu söyleyen Karakaş, bunların öğrenme hevesi, duygusal güç, entelektüel kapasite ve kişiler arası iletişim olduğunu aktardı. Motivasyonun aksiyona dönüşmesi gerektiğini belirtti.

“Cesaretin Sonucu Akıllı Araçtır”

Togg projesi hakkında konuşan Gürcan Karakaş, “Bana böyle bir proje için geldiklerinde içim kıpır kıpır oldu. 1200 insan projemizde çalışıyor. 2022 sonunda 1400’den fazla çalışan hedefliyoruz. Tersine beyin göçü ile 27 insan kazandık. Cesaretin sonucu burada gördüğünüz akıllı araçtır. Yeter ki işi bitirmeye odaklanın. İmkansız dediğimiz bir şey daha önce biri onu yapmadığı içindir.” ifadelerinde bulundu.

GCM Yatırım Banner

Yerli ve milli marka Togg, geçtiğimiz günlerde toplam 6 adet şarj cihazının Bolu’ya kurulduğunu duyurdu. Elektrikli araçlara sahip olan kişilerin bu cihazları çok yakında kullanabileceği aktarıldı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.