Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Çarpıcı Cardano Tahmini! ADA Fiyatı 7 Doları Bu Tarihte Geçecek!

Kripto para piyasası uzmanları son dönemin çıkıştaki kripto para birimi ADA'nın fiyatının ne zaman 7 dolara ulaşacağını tahmin etti. Detaylar haberde;
Çarpıcı Cardano Tahmini! ADA Fiyatı 7 Doları Bu Tarihte Geçecek!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Piyasa değeriyle en büyük 8. kripto para birimi konumundaki ADA, yılın başındaki 0,2464 dolar noktasından yaklaşık yüzde 137’lik artış elde ederek bu yılın en çarpıcı performanslarından birine imza attı. Yatırımcılar, pazarda bugün gözlemlenen genel geri çekilmenin ortasında, altcoinin bu tablosunun devamının gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladıkça ADA’nın gelecekteki fiyat gidişatı hakkında çeşitli tahminler ortaya çıktı.

Changelly’nin uzun vadeli tahminleri, ADA’nın değerinin istikrarlı bir şekilde artmaya devam edebileceğini, nihayet önümüzdeki yıllarda tüm zamanların en yüksek seviyesini aşabileceğini ve on yılın sonunda 7 doların üzerine çıkabileceğini gösterdi.

Kripto Analistlerinden Çarpıcı Cardano Fiyat Tahminleri

Cardano ağının yerel para birimi, son 31 günün 17’sini yeşil görünümde geçirirken haber yazımı esnasında Eylül 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan yüzde 82 düşüşle 0,55 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte, kripto borsası Changelly’nin tahmini, altcoin için teknik göstergelerin şu anda yüzde 82’lik bir yükseliş piyasası duyarlılığına işaret etmesiyle bunun yakında değişmeye hazır olduğunu gösteriyor. Tahminlere göre yükseliş hissiyatı, ADA’yı yıl sonuna kadar 0,628404 dolara itebilir.

Kripto borsasının yükseliş görünümü, yavaş ama istikrarlı bir temelde bu yılın tahmininin kapsamının çok ötesine uzanıyor. Changelly, ADA’nın Aralık 2025’e kadar 1 dolar seviyesini tekrar kırabileceğini ve Ekim 2028’e kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 doların üzerine çıkabileceğini öngördü.

GCM Yatırım Banner

Fiyat artış eğiliminin devamıyla on yılın sonunda ADA’nın 7 dolarlık fiyat noktasına ulaşma ihtimalinin, kripto varlığın mevcut fiyatından yüzde 1100‘lük şaşırtıcı bir artışı temsil ettiği belirtildi. Bunun gerçekleşmesi, aynı zamanda Cardano’nun toplam piyasa değerinin 300 milyar doların çok üzerine çıkması anlamına gelmekte.

Ayrıca Changelly, ADA fiyatının Aralık 2032’ye kadar ortalama 13,23 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Aynı Döngü ADA’yı 35 Dolara Taşıyabilir!

Scott Matherson’a göre 7 dolar hedefi bu on yıl içinde ADA için yüksek bir fiyat noktası gibi görünse de çeşitli unsurlar, özellikle de geliştirme ve benimsemenin 2023’ün son çeyreğindeki mevcut hızda devam etmesi durumunda bunun gerçekleşeceğine işaret ediyor.

CoinMarketCap’in Korku ve Açgözlülük Endeksi şu anda 80 puanlık aşırı bir açgözlülüğe işaret ediyor ve bu da tüm piyasanın 2024’te güçlü bir yükseliş için hazır olduğunu gösteriyor.

Özellikle YouTube videolarıyla takip edilen kripto analisti Tyler Strejilevich’e göre ise ADA, Haziran 2020’den bu yana ilk kez haftalık bir yükselişin eşiğinde bulunuyor.

Analist, bu en son gerçekleştiğinde, kripto varlığın 66 hafta boyunca yüzde 6000’lik bir yükselişe geçtiğini belirtti. Bir tekrarın Cardano’nun, mevcut fiyatından 35 dolara ulaştığını göstereceğini ifade etti.

ADA Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Öte yandan kripto analisti Ali Martinez, yükseliş trendinin yeniden başlamasından önce potansiyel bir kısa vadeli geri çekilme konusunda yatırımcılara uyarıda bulundu. Fiyat, haber yazımı itibarıyla yüzde 7 civarında geri çekilme göstermiş durumda. Haftalık ve aylık tablodaki güçlü yükseliş eğilimi ise gücünü koruyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.