Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

CANTE Dev Hisse Satışıyla Çakıldı

Çan2 Termik A.Ş.’nin CANTE kodlu paylarında bugünkü çıkış derin oldu. Odaş Elektrik, yüklü satış işlemi gerçekleştirdi. İşte hisselerde son durum;
CANTE Dev Hisse Satışıyla Çakıldı
HABER GİRİŞ

Haftanın son işlem gününde Borsa İstanbul’da yüklü işlemler sürüyor. Odaş Elektrik Üretim Sanayi Ticaret A.Ş., bugünkü işlemlerde Çan2 Termik A.Ş. (CANTE) paylarında dev satışa imza attı.

Odaş Elektrik, CANTE hisselerindeki pay satış işlemine ilişkin bildirimini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştı.

Bildirimde, Çan2 Termik A.Ş. ortağı Odaş Elektrik’in sahip olduğu şirket sermayesinin yüzde 9,91’ine karşılık gelen 93 milyon TL nominal değerli payların satışının yapıldığı kaydedildi.

Payların 15,35 TL fiyatla satışa çıkarıldığı, son satış işlemi ile şirket sermayesindeki pay oranının yüzde 48,5275’e gerilediği bildirildi.

CANTE Hisse 21.06.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Son işlem günlerinde yükseliş sinyalleri veren ve dün 17 liranın üstünü gören CANTE, bugüne yükseliş eğilimiyle başladıktan sonra gördüğü yüklü satışla kırmızı mumlara takıldı.

GCM Yatırım Banner

Yazım anında yüzde 5’in üzerinde ekside 16.12 liradan işlem gördü. Hisselerde yıllık prim yüzde 40 eksiye düştü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.