Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bybit ile Red Bull Racing F1 Arasında Sponsorluk Anlaşması Yapıldı

Kripto para borsası Bybit, F1 takımı Red Bull Racing ile 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmanın detayları haberde…
Bybit ile Red Bull Racing F1 Arasında Sponsorluk Anlaşması Yapıldı
Yorum

Formula 1’in önde gelen takımlarından Red Bull Racing, Singapur merkezli kripto para borsası Bybit ile yılda 50 milyon dolar karşılığında üç yıllık bir ortaklığa imza attı. Yapılan duyuruya göre sponsorluk ödemesi fiat para ve Bybit’in yerel tokeni BIT ile yapılacak.

Ortaklık ile F1 takımı ile taraftarlar arasında daha fazla etkileşim kurulması amaçlanıyor. Bybit, anlaşmanın bir parçası olarak Red Bull Racing’in tokelerini çıkaracak. Anlaşma kapsamında F1 aracının arka kanadı ve yanları olmak üzere pek çok noktasında Bybit logoları yer alacak.

Red Bull Racing’in CEO’su Christian Horner, ortaklıkla ilgili, Bybit’in teknolojik yeniliğin ön saflarında yer alma, rekabet hızını belirleme ve statükoyu bozma tutkusunu” paylaştıklarını söyledi.

Horner borsanın dijital alandaki yenilikler yoluyla F1 hayranlarının deneyimini geliştirme isteğinden memnun olduğunu belirtti. Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou ise, borsanın Red Bull Racing’in temel değerleri ile bağlantı kurduğunu ve dijital varlıkların F1 üzerindeki olumlu etkisine değindi.

Bybit borsası son dönemde kurduğu ortaklıklar ile adından söz ettiriyor. Borsa geçtiğimiz günlerde Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%