Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

BVSAN’dan 775 Bin Euroluk Anlaşma

Bülbüloğlu Vinç ,KAP üzerinden Avrupa'da yerleşik bir firma ile proses vinçlerin üretim ve teslimi için sözleşme imzaladığını açıkladı. Detaylar haberde...
BVSAN’dan 775 Bin Euroluk Anlaşma
Yorum

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi hakkında açıklamada bulundu. Avrupa’da yerleşik bir firma ile sözleşme imzaladığını duyurdu.

Şirket, KAP üzerinden yaptığı açıklamada Avrupa’da yerleşik bir firma ile Avrupa bölgesinde kullanılmak üzere proses vinçlerin üretim ve teslimi için sözleşme imzalandığını açıkladı.

Söz konusu sözleşmenin 775.000 euro olduğu aktarıldı.

Ürünlerin teslimatının 2024 yılında yapılacağı bildirildi. Şirket bunun yanında yeni anlaşmanın faaliyetlere etkisinin olumlu olacağını kaydetti.

Şirketin (BVSAN) kodlu hisseleri bugün açılışı 101,5 TL’den yaptı. Şirketin hisseleri anlaşma haberiyle kayda değer bir yükseliş göstermedi.

Hisseler açıklama sonrasında saat 17.18 itibarıyla 101,7 TL’den işlem gördü. Saat 17.15 itibarıyla yüzde 2,34’lük değer kaybı ile 98,25 TL’den işlem gördü.

BVSAN hisseleri haftalık bazda yüzde 8,43 değer kaybetti. Aylık bazda ise yüzde 5,33 değer kazandırdı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu