Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Büyük Bir Balina Solana Tabanlı İki Meme Coinde Yüklü Alım Yaptı

Zincir üzerinde kaydedilen veriler zengin bir yatırımcının yakın zamanda büyük miktarda Solana tabanlı meme coin biriktirdiğini gösteriyor.
Büyük Bir Balina Solana Tabanlı İki Meme Coinde Yüklü Alım Yaptı
HABER GİRİŞ

Zincir içi izleme platformu Lookonchain bir balinanın Solana tabanlı iki meme coin üzerinde yaptığı yüklü alımı rapor etti. Verilere göre bir tüccar iki haftadan kısa bir süre önce 776.830 dogwifhat (WIF) satın aldıktan sonra, bir başka Solana tabanlı meme coin olan Mew Coin’den (MEW) 181 milyon adet alımı gerçekleştirdi.

Yatrımcının bu miktarda alım için 1,15 milyon dolar değerinde SOL harcadığı belirtildi.
3,18 milyon dolar değerinde almak için 10.000 SOL harcaması yapıldı. Balina ayrıca SLERF’ten 4.893 SOL (934.000 dolar) kazandı.

WIF fiyat grafiği
Kaynak: Paratic Piyasalar

WIF yılın ilk çeyreğinde en iyi performans gösteren meme coinler arasında yer alıyor. Kripto para biriminin piyasa değeri 3,8 milyar doların üzerinde ve 3,82 dolar seviyesine işlem görüyor. MEW ise 700 milyon doların üzerinde piyasa değerine sahip ve 0.0079 dolar seviyesinde bulunuyor.

Solana’nın patlayıcı memecoin ekosistemi, kripto alanındaki birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Bu yılın özellikle ilk çeyreğinde meme coinlerde güçlü bir ralli görüldü. Meme coinlerin piyasa değeri bugün itibarıyla 59 milyar dolar seviyesine bulunuyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın