Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bull Çok İddialı: Gelecekte 100 Kat Büyüyecek Tek Altcoin Bu!

Kripto sektörünün önde gelen analistlerinden James Bull iddialı çıkışlarına bir yenisi eklerken, ilk 30 içindeki bir altcoinin katlanarak büyüyeceğini öne sürdü. Detaylar...
Bull Çok İddialı: Gelecekte 100 Kat Büyüyecek Tek Altcoin Bu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto pazarında bu yıl çoğu kripto para biriminin sert düşüşlerine tanıklık edilse de uzmanlar 2023 ve sonrasında piyasanın ihtişamlı günlerine dönebileceğini düşünüyor. Bu doğrultuda bazı kripto para birimlerinde 100 kata varan yükselişlerin görülmesinin sürpriz olmayacağı belirtiliyor. Sektörün popüler analistlerinden James Bull, bu düşünceye bir altcoinin ismini vererek katıldığını gösterdi.

Starwalker MMO’nun kurucusu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Quant (QNT) için oldukça iddialı ifadeler kullandı.

Bull’dan QNT için İddialı Açıklamalar Geldi!

Analist, QNT’nin ilk 30 kripto para sıralaması içinde satın almaya değer en önemli kripto varlık olduğunu söyledi. QNT’nin bu liste içinde gelecek üç yıllık süre içinde 100 kat büyüyebilecek tek altcoin potansiyelini taşıdığının altını çizdi.

Bull’un diğer iddiası ise biraz daha çarpıcıydı. Analist, QNT’nin diğer tüm altcoinler arasında 100 kat büyüme şansı en yüksek olan tek dijital token olduğunu da öne sürdü.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @MariusCrypt0

Ancak Bull’un bu açıklamaları sonrasında diğer bazı kripto analistleri karşıt görüş bildirmeye başladı. Bunlardan birisi kripto stratejisti Miles Deutscher oldu.

GCM Yatırım Banner

İlk Yanıt Deutscher’den Geldi

Bull’un tweet’ine yanıt veren Deutscher, Quant karşıtı olmadığını ancak genellikle kriptoda kesin beyanlarda bulunmaktan çekindiğini belirtti.

“Gerçek şu ki, henüz ne olduklarını bilmediğimiz ortaya çıkan yeni anlatılar olabilir” diyen isim, QNT’in 100 kat artma şansı varsa, bunun ilk 30 içindeki diğer kripto para birimleri için de aynı derecede ihtimal dahilinde olduğunu belirtti.

Bull, bu tweet’in ardından diğer kripto para birimlerinin 100x yapmasının ilk 5’e girmelerini gerektirdiğini söylerken, “Temel sorun, ilk 30 sıralamasındaki kripto projelerinin çoğunun çok eski olması ve çok zayıf teknolojiye sahip olmasıdır” ifadelerini kullandı.

QNT’nin Haziran ayından bu yana ilk 200’ün yüzde 98’inden daha iyi performans gösterdiğini de hatırlatan Bull’un tweet’i, Twitter topluluğundan çok sayıda karışık yanıt aldı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @MariusCrypt0

Bazıları, altcoin sezonunda, herhangi bir borsada mevcut olan herhangi bir varlığın 100 kat artış gösterebileceği görüşündeydi.

Birkaç kişi ise QNT’nin kullanılabilirliğine ve potansiyeline destek verdi. Bu isimler, Quant’ın kullanımının onu 100 kat artış için en iyi konuma yerleştirdiğini belirtti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.