Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bülbüloğlu ve Panelsan Yeni Anlaşmalarını Duyurdu

Panelsan ve Bülbüloğlu Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkileri hakkında açıklama yaptı. Detaylar haberde...
Bülbüloğlu ve Panelsan Yeni Anlaşmalarını Duyurdu
HABER GİRİŞ

Panelsan Çatı Cephe Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkilerine yönelik açıklama yaptı.

Bülbüloğlu, yurt dışında yerleşik bir firma ile vinç üretim ve teslimi için sözleşme imzaladıklarını duyurdu. Söz konusu sözleşmenin 1.671.000 euro tutarında olduğu bildirildi. Vinçlerin 2024 yılı başında teslimi planlandığı ifade edildi.

Bülbüloğlu Vinç Canlı grafik Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin borsada işlem gören (BVSAN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 14.29 itibarıyla yüzde 2,59’luk düşüş ile  67.8 TL’den işlem gördüğü kaydedildi.

Panelsan ve Europen Anlaştı

Panelsan ise Europen Endüstri İnş. San. ve Tic. A.Ş. ile sözleşme imzaladığını duyurdu. Şirket, Solar Enerjisi Camları Yatırımı/KÜTAHYA projesi kapsamında 856.879 dolarlık sandviç panel satışı gerçekleştiğini kaydetti.

Şirket, yeni iş ilişkisinin ortaklık faaliyetlerine etkisinin olumlu beklendiğini bildirildi.

GCM Yatırım Banner
Panelsan Canlı Garafik
Kaynak: Paratic Piyasalar

Panelsan’ın borsada işlem gören (PNLSN) kodlu hisselerine göz attığımızda saat 14.34 itibarıyla yüzde 6,03’lük yükseliş ile 57.1 TL’den işlem gördüğü kaydedildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.