Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bülbüloğlu ve BMS Bileşik Metal’den Güncel Duyurular

Bülbüloğlu, KAP üzerinden 2,1 milyon euroluk anlaşmasını duyururken, BMS Birleşik Metal 5,9 milyon dolarlık GES projesini açıkladı. Detaylar haberde...
Bülbüloğlu ve BMS Bileşik Metal’den Güncel Duyurular
HABER GİRİŞ

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi, BMS Birleşik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş ise Güneş Enerji Santrali yatırımı hakkında açıklamada bulundu.
Şirket, yurt içinden bir firma ile sözleşme imzaladığını duyurdu.

Bülbüloğlu Vinç, 2 adet 150 ton kapasiteli çift kiriş gezer köprülü vinç, 5 adet 32 ton kapasiteli çift kiriş gezer köprülü vinç,1 adet 10 ton kapasiteli çift kiriş gezer köprülü vinç,1 adet 125 ton kapasiteli portal vinç, olmak üzere toplam dokuz adet vinç üretim ve teslimi için sözleşme imzalandığını açıkladı.

Sözleşme bedelinin 2.160.000 euro olduğunu belirtti.

Söz konusu vinçlerin teslimatlarının 18 ay içerisinde tamamlanmasının planlandığı bildirildi.

BMS Bileşik Metal’den 5.9 Milyon Dolarlık GES Projesi

BMS Birleşik Metal ise Kırşehir’de yaklaşık 149.000 metrekare alanda yapılacak GES projesi için Global Enco Mühendislik İnş. Enerji Hizm. Tic. Ltd. Şti. ile Güneş Enerjisi Santrali anahtar teslim kurulum sözleşmesinin imzalandığını duyurdu.

GCM Yatırım Banner

Söz konusu yatırımın büyüklüğü arazi bedelleri ile birlikte yaklaşık 5.9 milyon dolar olacağı kaydedildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.