Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bugün Sahne Bu Meme Coinin! Yükseliş Yüzde 1500’ü Geçti!

Meme coin pazarında yükseliş furyası sona erecek gibi görünmüyor! Bugünün en çok yükselen para birimi Solana tabanlı bu meme coin oldu. Detaylar haberde;
Bugün Sahne Bu Meme Coinin! Yükseliş Yüzde 1500’ü Geçti!
HABER GİRİŞ

Son dönemde en çok yükseliş yaşayan kripto para birimi topluluğu hiç kuşku yok ki meme coinler oldu. Meme coinlerin bir kısmı piyasadaki genel düşüş ortamında bile sert yükselişler göstererek yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Bugün Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi piyasa değeriyle en büyük iki meme coin ufak yükseliş hareketleriyle yeşil görünüm veriyor olsa da asıl dikkat çeken kripto para birimi Book of Meme (BOME) oluyor.

Trend Meme Coin Günlük Yüzde 50 Patlama Gösterdi

Solana tabanlı meme coin, günlük ölçekte önde gelen meme coinlerin yanı sıra son dönemde patlayan diğer coinler WIF ve BONK’tan çok daha iyi performans göstererek yıldız gibi parlıyor.

Solana blok zinciri üzerine inşa edilen meme coinler, son birkaç aydır gelişimleri ile dikkat çekiyor ve bu atmosferle birlikte sektör, oldukça sık bir şekilde yenilerini piyasaya sürmeye devam ediyor.

BOME Fiyatının Günlük Yükselişi Yüzde 50'yi Buldu
Kaynak: CoinMarketCap

Bu listede bugünün en iyi performans göstereni olan BOME, 24 saatlik zaman diliminde yaklaşık yüzde 50‘lik fiyat artışı yaşarken, piyasa değeri kısa bir süre için 900 milyon doları bile aştı.

GCM Yatırım Banner

Piyasa uzmanları, meme coinin ortaya koyduğu bu fiyat grafiğinin, henüz bir hafta önce gün ışığını gören bir token için oldukça ciddi bir başarı olduğuna dikkat çekiyor.

Haber yazımı itibarıyla, piyasa değeriyle en büyük 109. kripto para birimi olan BOME, 16 Mart’ta piyasa değeri 1,5 milyar dolara yaklaştığında ilk 100 içinde boy göstermeyi başarmıştı.

Tokenın etkileyici fiyat artışı, bilgili yatırımcıların önemli karlar elde etmesini de sağladı. Lookonchain, bir yatırımcının BOME ön satışında 50 SOL yatırım yaptığını ve bunun yaklaşık 123 bin dolara eş değer 767 SOL getirisiyle sonuçlandığını göstermişti.

Lookonchain Büyük Çaplı BOME Kazancını Ortaya Koydu
Kaynak: X / @lookonchain

BOME, kısa bir süre içinde üç haneli rakamlarla patlama gösteren ve böylece bazı tüccarların yatırımlarını iyi bir şekilde konumlandıran tek meme coin değil.

Geçen yıl, gizemli bir kişi sadece 310 dolar harcayarak 2,5 milyondan fazla dogwifhat (WIF) token satın almıştı. Yatırımcının cüzdanı şu anda neredeyse 6 milyon dolar değerinde görünüyor.

Book of Meme, yazım itibarıyla gün içinde yüzde 50’yi gören artış grafiğiyle 0.01518 dolar civarında işlem görüyor. Altcoinin haftalık kazancı ise yüzde 1500‘ün üzerinde seyrediyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın