Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bugün Bir Halka Arz için Daha Gong Töreni Yapılacak

Borsa İstanbul'da bugün halka arz büyüklüğünün 4 katı talep alan Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. için gong çalacak. Detaylar haberde...
Bugün Bir Halka Arz için Daha Gong Töreni Yapılacak
HABER GİRİŞ

Yakın bir zamanda halka açılan şirketlerden biri olan Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. için bugün Borsa İstanbul’da gong çalacak. Bugün sabah saatlerinde Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapıldı.

Vera Konsept’in (VRGYO) işlem koduyla bugünden itibaren yıldız pazarda işlem göremeye başlayacağı belirtildi.

KAP üzerinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., VRGYO.E işlem koduyla 27/10/2023 tarihinden itibaren (BUGÜN) Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacaktır (Baz Fiyat: 15,78 TL; Maksimum Emir Değeri: 1.000.000 TL).”

Vera Konsept’in dün BIST Tüm, BIST Tüm-100, BIST Yıldız, BIST Halka Arz, BIST Katılım Tüm, BIST Mali ve BIST Gayrimenkul Y.O. endeksleri kapsamına dahil edileceği açıklanmıştı.

GCM Yatırım Banner

Vera Konsept GYO Hakkında

Şirketin resmi sitesinde yer alan bilgilere göre Vera Konsept GYO, 2018 yılında “Vera Grup Mühendislik A.Ş.” ünvanıyla kuruldu. 2023 yılı itibarıyla Sermaye Piyasa Kurulu tarafından Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na dönüşüm izini alındı.

Şirket, izin alınmasından sonra Vera Konsept Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.