Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Üç Meme Coin Haziran’da Patlama Yaşayabilir!

Kripto piyasasında bu yıl meme coinler büyük getiriler sağlarken, Haziran ayında patlama yaşayabilecek üç altcoin haberde…
Bu Üç Meme Coin Haziran’da Patlama Yaşayabilir!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Bitcoin, Ethereum ve altcoinlerin büyük bölümü 2024 yılının başından itibaren güçlü bir yükseliş ivmesi kaydetti. Ocak ayında spot Bitcoin ETF’lerinin ABD’de onaylanması ve ticarete açılması ile beraber BTC, Mart’ta 73.700 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Bununla beraber altcoin yatırımcılarının en çok kazanç elde ettiği varlıklar arasında meme coinler ön plana çıktı. PEPE, WIF, FLOKI gibi pek çok meme coin kısa sürede büyük yükselişler kaydetti.

Uzmanlar Haziran ayında patlama potansiyeli olan 3 meme coine dikkat çekti. Bunlar Pepe (PEPE), dogwifhat (WIF) ve Shiba Inu (SHIB) olarak sıralandı.

Pepe (PEPE)

PEPE fiyat grafiği
Kaynak: CoinMarketCap

PEPE, geçtiğimiz yılın en başarılı kripto varlıklarından biri olarak dikkat çekiyor. Kurbağa temalı meme coin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00001441 dolara ulaştı. Analistlerin tahminlerine göre, bu yükseliş eğiliminin en az birkaç hafta daha devam etmesi bekleniyor.

Kripto para analiz platformu CoinCodex’e göre, PEPE’nin 20 Haziran 2024’te 0,00004858 dolara ulaşabileceği öngörülüyor. Bu seviyeye ulaşması, mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 242’lik bir artış anlamına geliyor.

GCM Yatırım Banner

Changelly de PEPE’nin Haziran ayında yükselişine devam edeceğini ve 18 Haziran 2024’te tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00003749 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

dogwifhat (WIF)

WIF fiyat grafiği
Kaynak: CoinMarketCap

Bu yıl başka bir dikkat çeken kripto para birimi de WIF oldu. Solana tabanlı bu meme coin, 31 Mart 2024’te 4,83 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. CoinCodex, WIF’in önümüzdeki ay 10 doları aşacağını ve 19 Haziran 2024’te 10,03 dolara ulaşacağını öngörüyor. Bu da mevcut seviyelerden %235’lik bir büyüme anlamına geliyor.

Shiba Inu (SHIB)

SHIB fiyat grafiği
Kaynak: CoinMarketCap

Popüler kripto para birimlerinden Shiba Inu (SHIB) ise Mart ayında BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından büyük bir fiyat artışı yaşamıştı. Ancak SHIB, son birkaç haftadır ivme kazanmakta zorlanıyor.

Kripto piyasasında bu dikkat çekici gelişmeler, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Analistlerin tahminleri doğrultusunda, PEPE ve WIF gibi meme coinlerin gelecekteki performansları yakından takip ediliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın