Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin Patladı! Küresel Çapta Artık İlk 10 İçinde!

Sui blokzinciri ağının yerel tokenı SUI, 443 milyon doların üzerinde TVL ile en büyük 10 DeFi ağı arasında yerini aldı. Fiyat nereyi hedefliyor? Detaylar;
Bu Altcoin Patladı! Küresel Çapta Artık İlk 10 İçinde!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Dijital varlık sahipliğini hızlı, güvenli, özel ve erişilebilir duruma getirmek için tasarlanmış bir katman-1 blokzinciri platformu olan Sui’nin yerel tokenı SUI, son dönemde ekosistemindeki ilerlemelerin yanı sıra göz alıcı fiyat hareketleriyle çok konuşuluyor.

Piyasa değeri giderek yükselen altcoinin fiyatı çarpıcı bir geri dönüş hareketiyle yeni zirvelere yükselerek kripto para piyasasında etkileyici bir tablo çizdi.

Son 24 saat içindeki yükselişin getirdiği yüzde 50‘lik artışla bir önceki yılın 3 Mayıs’ından bu yana en yüksek noktası olan 1,61 dolara ulaşan SUI, yeni yılın en çok göze çarpan performanslarından birini sergilemiş oldu. Geçen yılın en düşük seviyesinden yüzde 328‘in üzerinde astronomik bir artışla yılın en başarılı kripto para birimlerinden biri olarak konumunu sağlamlaştırdı.

SUI Fiyatı Direnci Aşmayı Başardı

Sui, 2023’ün en düşük seviyesi olan 0,35 dolardan şu anki en yüksek seviyesi olan 1,61 dolara doğru kayda değer bir yükseliş yaşadı. Token, 1,44 dolar bölgesindeki önemli direnç seviyesini başarıyla aşarak oluşmakta olan potansiyel çift tepe modelini etkili bir şekilde geçersiz kıldı.

Kripto analisti Christian Encila’nın analizlerine göre aralarında 50 günlük hareketli ortalama ve Ichimoku bulutunun da bulunduğu teknik göstergeler, Sui token için yükseliş görünümünü daha da destekliyor.

GCM Yatırım Banner

Piyasa analistleri, artık bir sonraki önemli kilometre taşı olarak, mevcut seviyeden yüzde 25‘lik artışı temsil eden 2 dolar psikolojik fiyat noktasına gözlerini dikmiş durumda.

TVL Değeri En Yüksek Platformlar Arasında Sui de Var
Kaynak: DefiLlama

Encila, büyümesinin büyük bir kısmını yenilikçi mimarisine ve ekosistem fonuna borçlu olan Sui’nin olağanüstü yükselişinin temelinde, gelişmekte olan merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminin yattığına dikkat çekti.

Toplam kilitlenmiş değeri (TVL) 443 milyon doların üzerinde olan Sui’nin, küresel çapta en büyük 10 DeFi ağı arasında yerini aldığı bilgisini verdi.

Sui’nin, her biri milyarlarca dolar değere sahip PulseChain, Base, Cardano, Cronos ve Aptos gibi köklü kripto para birimlerini geride bıraktığı için bu başarısının özellikle dikkat çekici olduğunun altını çizdi.

Sui En Yüksek TVL'ye Sahip İlk 10 Ağ İçinde Yer Aldı
Kaynak: DefiLlama

Analist, özellikle Cardano’nun tek başına 17 milyar doları aşan bir piyasa değerine sahip olduğuna vurgu yaptı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.