Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin için Fiyat 3 Katına Çıkabilir! Geri mi Dönüyor?

Ünlü kripto analisti, Ripple ağının yerel para birimi XRP'nin yakında büyük bir boğa koşusuna başlayabileceğini belirtti. Detaylar haberin devamında;
Bu Altcoin için Fiyat 3 Katına Çıkabilir! Geri mi Dönüyor?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tanınmış kripto analisti World of Charts, Ripple ağının yerel para birimi XRP’nin fiyatının önemli bir kırılım yaşayacağını ve bunun yakında önemli bir ralliye başlayabileceği anlamına geldiğini belirtti. Analistin tahminleri doğrultusunda XRP, senaryonun gerçekleşmeye başlamasıyla fiyatını üç katına çıkarabilir!

Analist, XRP’nin çok uzun bir simetrik üçgen konsolidasyonu yaşadığını ancak üç günlük zaman diliminin yakında bir kırılmanın gerçekleşeceğini öne sürdüğünden bu durumun değişebileceğini belirtti.

Başarılı bir kırılım durumunda ara dönemde 2-3 katlık yükseliş dalgası beklediğini, bu kırılım gerçekleştiğinde XRP fiyatının 3 dolara kadar yükseleceğini öngördüğünü ifade etti.

World of Charts'ın XRP Fiyat Beklentisi 3 Doları Hedefliyor
Kaynak: X / @WorldOfCharst1

Kripto analisti Jaydee de kısa süre önce benzer bir tahminde bulunmuştu. XRP’nin altı yıllık bir trend çizgisinden çıktığını söyleyen analist, bu kırılımın gerçekleşmesiyle XRP’nin 3 dolara ulaşacağını ima etmişti.

Son dönemde üst üste gelen bu tahminler ve olumlu yorumlar, şüphesiz kripto varlık üzerindeki yükseliş hissini yeniden canlandırdı.

GCM Yatırım Banner

XRP’nin 3 dolara ulaşması, tüm zamanların en yüksek seviyesinin (ATH) 3,80 dolar olduğu düşünüldüğünde oldukça gerçekçi bir hedef olarak görünüyor.

Öte yandan, öncü kripto para birimi Bitcoin’in yeni bir ATH’ye ulaşmasının, altcoinlerin de kendi ATH’lerini aşmalarının yolunu açtığı şeklinde değerlendiriliyor. ATH’si 2018’de geldiğinden, aslında XRP yeni bir ATH için çok gecikmiş görünüyor.

Kripto varlık, muhtemelen yatırımcılar için kendisini daha az cazip hale getiren yasal belirsizlik nedeniyle 2021 boğa koşusunda önemli bir kazanç elde edemedi. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile mücadelesinde o zamandan bu yana önemli kazanımlar elde eden XRP’nin, bu piyasa döngüsünde bir geri dönüş yapmaya artık hazır göründüğüne inanılıyor.

XRP için Çılgın Bir Yükseliş Beklentisi Daha!

Sıkı bir XRP takipçisi olan bir diğer kripto analisti Egrag Crypto ise kısa süre önce XRP’nin üç aylık grafiğini vurguladı ve bunun token için büyük yükselişe işaret ettiğini belirtti.

XRP’nin bu boğa koşusunun zirvesinde “kısa sürede çift haneli rakamlara ve üç haneli rakamlara” yükselebileceği bir senaryo ortaya koyan Egrag, paylaştığı grafikte XRP’nin 27 dolara ulaştığını ve nihayetinde 107 dolara kadar yükselebileceğini ortaya koydu.

Egrag'ın XRP için 107 Dolar Hedefi Var
Kaynak: X / egragcrypto

27 dolar seviyesi, kripto analistinin farklı zamanlarda bu piyasa döngüsü için en yüksek XRP fiyat tahmini olarak ortaya koyduğu hedeflerden birisi olarak dikkat çekti. Öte yandan, 107 dolar hedefi ise yeni bir gelişme ve kesinlikle XRP topluluğunun dikkatini çekecek.

Bu arada Egrag, 1 doların altında alım yapmanın yakında bir rüya olacağını ve 0,50 doların altında alım yapanların, gelecekte Tanrı olarak görüleceğini de sözlerine ekledi.

Piyasa değeriyle en büyük altıncı kripto varlık olan XRP, haber yazımı itibarıyla 0,61 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.