Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin Durmak Nedir Bilmiyor! Kazancı Yüzde 2650 Oldu!

Kripto piyasası yeniden toparlanırken son dönemin çıkıştaki altcoininde yükseliş ivmesi bir kez daha hız kazandı. Rekorlar üst üste geliyor! Detaylar haberde;
Bu Altcoin Durmak Nedir Bilmiyor! Kazancı Yüzde 2650 Oldu!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

ABD Merkez Bankası (FED) üyelerinden Mary Daly’nin dün yaptığı açıklamada, ekonomide aşırı sıkılaşmanın önlenmesi için 2024 yılında üç faiz indirimini işaret etmesiyle kripto pazarında canlanma yeniden hız kazandı. Injective (INJ) ise günlük performansıyla bir kez daha en çok dikkat çeken kripto varlıkların ilk sıralarında geliyor.

Yapay zeka (AI) finans blok zinciri tokenı, Salı günü fiyatının 39,97 dolara ulaşmasıyla tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Kripto para birimi, böylelikle son dönemdeki rekorlarına bir yenisini eklemiş oldu.

Öncü kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyatı geçen hafta yatay işlem görürken INJ, piyasa değerine göre en büyük varlıkla negatif korelasyona sahipti ve bu süre boyunca yaklaşık yüzde 64 haftalık kazanç elde etti.

INJ fiyatı, haber yazımı itibarıyla tüm zamanların en yüksek seviyesinden 39,10 dolar civarına bir düzeltme yaşamış durumda. Varlığın zincir üstü göstergeleri ise daha fazla fiyat artışını destekliyor.

Yıllık kazancı yüzde 2650, aylık kazancı yüzde 147 civarında olan altcoin, haftalıkta ise yüzde 64’lük yükseliş gösteriyor. INJ, bu yükselişini büyük cüzdan adreslerinin kar elde etmesine rağmen devam ettirmeyi başardı.

GCM Yatırım Banner

100 bin dolar ve üzeri değere sahip balina işlemleri 4 ile 19 Aralık tarihleri arasında arttı. Bu durum, ağda gerçekleşen kar/zarar göstergesinde görüldüğü gibi kar almayla örtüşüyor.

INJ sahipleri, aşağıdaki Santiment grafiğinde görüldüğü üzere Aralık ayında token satışlarından kar elde ediyor.

INJ Balina İşlemleri
Kaynak: Santiment

Tokenın borsalardaki arzı 17-19 Aralık tarihleri arasında artış gösterdi. Yine de geçtiğimiz altı aya kıyasla nispeten düşük seviyede seyretti.

Borsalara giriş neredeyse değişmedi. Analistler, bu nedenle satış baskısında önemli bir artış beklenmediğini belirtiyor.

INJ Ağ Büyüme Grafiği
Kaynak: Santiment

Ağ büyüme metriği de INJ fiyat artışlarıyla birlikte yükseldiğinden altcoin için yükseliş tezini destekliyor. Sonuç olarak INJ fiyatı için tablo oldukça olumlu görünmeye devam ediyor ve daha fazla yükseliş için olumlu sinyaller veriyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.