Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bu Altcoin 3 Yeni Borsa Listelemesi ile Güç Kazanıyor!

Son dönemdeki yükselişiyle dikkat çeken altcoin, yakın zamanda üç yeni borsa listelemesinin duyurulmasıyla önemli bir dönüm noktasına ulaştı. Detaylar haberde;
Bu Altcoin 3 Yeni Borsa Listelemesi ile Güç Kazanıyor!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasasında son dönemde gözlemlenen güçlü meme coin yükselişinin önde gelenlerinden biri Floki Inu (FLOKI) oldu. Adını Elon Musk’ın çok sevdiği köpeğinden alan kripto para birimi, yakın zamanda üç yeni borsa listelemesinin duyurulmasıyla önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Yeni borsa listelemelerinin fiyat üzerinde kısa sürede yaklaşık yüzde 10’luk bir katkısının olduğu gözlemlendi.

Floki Inu’ya Borsalardan Destek

Borsa listeleme haberlerinin gelmesiyle gerçekleşen yükseliş iki haftalık zaman dilimine yayıldı. Bu durumun, kripto topluluğunda istikrarlı biçimde ilgi görmeye devam eden Floki Inu için büyük bir zafere işaret ettiği belirtiliyor.

Uzmanlar, yeni borsa listelemeleri ile birlikte kripto para biriminin daha fazla büyüme için hazırlandığına ve kripto pazarında potansiyel olarak önemli bir oyuncu haline gelebileceğine dikkat çekiyor.

Coins.ph Listelemesi Floki Inu için Çok Önemli

Filipinler’deki en büyük ve en saygın kripto para borsası konumundaki Coins.ph‘de listelenme Floki Inu için en önemli adımlardan biri oldu. Kullanıcılar artık altcoin için Coins.ph’nin ticaret platformu Coins Pro’da doğrudan Filipin Pezosu (PHP) ile kolayca ticaret yapabilecek.

Şimdi Kayıt Olun
Paratic Placeholder 640x360
Kaynak: Twitter / @RealFlokiInu

Bu iş birliği, Floki Inu’yu sadece geniş bir kullanıcı tabanına tanıtmakla kalmıyor, aynı zamanda Filipinli kripto piyasası meraklıları için daha doğrudan ve sorunsuz bir ticaret deneyimi oluşturmasıyla dikkat çekiyor.

Floki Artık BAE Pazarında

Kripto varlık, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) ABX platformu spot piyasasında da listelenerek erişimini daha da genişletti. FLOKI/USDT çifti artık ABX platformunda kullanıcıların hizmetine sunulmuş olup; kullanıcıların para yatırması, ticaret faaliyetlerde bulunması ve para çekme işlemi gerçekleştirmesi mümkün olmaktadır.

Bu adım, kripto para biriminin BAE’de büyümekte olan kripto pazarından faydalanmasına, varlığını genişletmesine ve Orta Doğu’daki büyüme fırsatlarından faydalanmasına olanak tanıyor.

Floki Inu için Bir Diğer Önemli Listeleme: Hotcoin

Meme coin adına bir diğer önemli listeleme adımı, Avustralya merkezli kripto para borsası Hotcoin listelemesi oldu. FLOKI/USDT ticaret çifti, borsaya eklenirken, alım-satım işlemleri önceden belirlenmiş bir tarih ve saatte hizmete sunulmaya başlandı.

Paratic Placeholder 640x360
Kaynak: Twitter / @HotcoinGlobal

Borsanın, 5 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip olması ve buna bağlı olarak listeleme sonucunda görünürlüğünü artıracak olması, Floki Inu’nun Avustralya kripto topluluğundan daha geniş bir yatırımcı tabanı çekmesi beklentilerini ortaya koyuyor.

Yükseliş İvmesi Binance Listelemesinin Ardından Hız Kazandı

Floki Inu’nun görünürlüğü ve kripto varlığa olan talep, dünyanın en büyük kripto para borsası olarak bilinen Binance‘te listelenmesinin ardından istikrarlı bir şekilde yükselişe geçmişti.

Kripto dünyasında yankı bulan bu listeleme, Floki Inu’nun artan popülaritesine önemli derecede katkıda bulundu ve altcoin, dünya çapındaki kripto meraklılarının radarına girdi.

Gelişmeler Fiyatı Olumlu Etkiliyor

Binance’in ardından ABX spot piyasası, Coins.ph ve Hotcoin’deki son listelemeler, altcoinin popülaritesini ve erişimini genişletmekle kalmadı, aynı zamanda fiyat performansı üzerinde de olumlu bir etki yarattı.

Paratic Placeholder 640x360
Kaynak: CoinMarketCap

Son günlerde kripto piyasasının genel hareketlerine paralel biçimde seyir gösteren kripto varlık, özellikle 5 ila 8 Mayıs tarihleri arasındaki patlayıcı yükselişle yatırımcılarına önemli getiriler sağladı.

Kripto sektörünün önde gelen uzmanları, daha fazla yatırımcı ve tüccarın, büyüme potansiyelini keşfetmesinin kripto para birimine artan ilgiyi yansıttığını belirtiyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.