Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

BTC için Anket Yapıldı: 300 Bin Dolar için Tarih Verildi

Finder tarafından yapılan ankete katılan önemli kişilerin birçoğu, Bitcoin’in gelecek dönemlerde güçlü bir performans göstereceğini düşünüyor. İşte detaylar;
BTC için Anket Yapıldı: 300 Bin Dolar için Tarih Verildi
HABER GİRİŞ

Amiral kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) gelecek dönemlerde nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Finder tarafından yapılan ankette Bitcoin için öngörüler paylaşıldı. Ankete kripto şirketlerinden kurucular, yöneticiler ve akademisyenlerden oluşan 40 kişi katıldı.

Ankette BTC için yükseliş beklentisinin arttığı öngörülürken gelecek yıllara ilişkin tahminler de yapıldı. Katılımcılar BTC’nin 2024 sonuna kadar 77 bin 423 dolar, 2025’te 122 bin 688 dolar ve 2030 yılında 300 bin dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor.

BTC için Anket Yapıldı: 300 Bin Dolar için Tarih VerildiKaynak: Paratic Piyasalar

Finder anketine katılanların küçük bir kısmı 2024 sonuna kadar fiyatın 44 bin dolara düşebileceğini belirtti. Bitcoin, 8 Şubat saat 17.30 itibarıyla yüzde 4 artışla 45 bin doların üzerinde seyrederek pozitif görünümünü öne çıkarıyor.

Yükseliş öngörüsü içerisinde olan çoğunluk grup, beklentilerini spot Bitcoin ETF onayına, BTC halvinge ve ABD Merkez Bankası’nın (FED) faiz indirimi yapma ihtimaline dayandırıyor.

GCM Yatırım Banner

Katılımcıların yüzde 78’i 12 ay içinde yeni rekor seviye görüleceğini düşünürken yüzde 5’lik kısmı öncü kripto para biriminin son zirve olan 69 bin dolar seviyesini aşamayacağını düşünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.