Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsanın Mekanik Taahhüt Şirketi Sözleşmeye Doymuyor!

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yeni iş bağlantısını bildirdi. Detaylar haberde;
Borsanın Mekanik Taahhüt Şirketi Sözleşmeye Doymuyor!
HABER GİRİŞ

Mekanik taahhüt sektöründe Türkiye’de lider şirketler arasında yer alan Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yeni iş ilişkilerine dair bilgilendirmede bulunmaya devam ediyor.

BRLSM’den Yeni İş Bağlantısı Açıklaması

Borsa İstanbul’da BRLSM koduyla işlem gören şirket, son bildiriminde yeni iş bağlantısı hakkında açıklama yaptı.

Yüksek standartlarda mühendislik gerektiren teknik müteahhitlik yani projelerin yaşayan kısımlarını koordine eden şirket, bu kez bir hastane projesinin mekanik taahhüt işlemleri için ön anlaşma sağladığını duyurdu.

Açıklamada, İstanbul Anadolu Yakasında yapımına başlanan hastane projesinin mekanik taahhüt işlemlerini yapmak üzere Aydın Sağlık Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş ile ön anlaşma sağlandığı ve sözleşme çalışmalarına başlandığı bilgisi verildi.

Söz konusu projenin süresinin 12 ay olarak planlandığı, detayların nihai anlaşmaya varıldığında kamuoyu ile paylaşılacağı ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunu 6 Kasım 2023 tarihinde KAP üzerinden paylaşan Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, yılın ilk dokuz aylık dönemindeki net karı, 2022’nin aynı dönemine kıyasla yüzde 187 artış göstermişti.

BRLSM Hisseleri Ne Durumda?

BRLSM hisseleri, haftanın ikinci işlem gününü yüzde 1,9’luk düşüşle 28,5 TL‘den kapattı.

BRLSM Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler, haftalıkta yüzde 5,7, aylıkta 6,1 oranında kırmızı yakmış durumda. BRLSM’ye yıllık bazda bakıldığında ise yatırımcısına yüzde 103,9 oranında getiri sağladığı görülüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.