Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsanın Enerji Şirketi Dev İhalede 1. Olduğunu Duyurdu

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş., KAP'a yaptığı bildirimde dev ihalede birinci olduğunu duyurdu. Detaylar haberin devamında;
Borsanın Enerji Şirketi Dev İhalede 1. Olduğunu Duyurdu
HABER GİRİŞ

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş., bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde bir ihale sürecine ilişkin bilgilendirmede bulundu.

EUPWR Dev İhalede Birinci!

Borsa İstanbul’da EUPWR koduyla işlem görmekte olan şirket, ‘’İTM-433 Referanslı 154kV ESKİŞEHİR-1 GIS TM Yapım İşi” ihalesinde birinci olduğunu duyurdu.

Açıklamada, TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından 28 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilen, 2023/1127219 ihale kayıt numaralı ‘’İTM-433 Referanslı 154kV ESKİŞEHİR-1 GIS TM Yapım İşi” konulu ihaleye katılım sağlandığı belirtildi.

Şirketin, en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu ve ihale baz bedelinin 251 milyon 134 bin 740 Türk Lirası olduğu bilgisi verildi.

Ayrıca, ihale ile ilgili gelişmelerin, kamuoyu ve yatırımcılara bildirileceği iletildi.

GCM Yatırım Banner

2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunu 9 Kasım 2023 tarihinde KAP üzerinden paylaşan şirket elde ettiği net kar ile dikkat çekmişti. Şirketin yılın ilk dokuz aylık süreçteki net karı, bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 494’lük önemli artış göstermişti.

EUPWR Hisseleri Ne Durumda?

EUPWR hisseleri, haftanın ikinci işlem gününü yüzde 1,4’lük düşüşle 170,5 TL‘den kapattı.

EUPWR Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler, haftalıkta yüzde 5,3, aylıkta 9,2 oranında kırmızı yakmış durumda.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın