Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsadaki Şirketin Milyonluk Anlaşması Cirosuna Katkı Sağlayacak

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş, KAP üzerinden milyonluk sözleşmesini duyurdu. Detaylar haberde...
Borsadaki Şirketin Milyonluk Anlaşması Cirosuna Katkı Sağlayacak
HABER GİRİŞ

Kimya ilaç sektöründe faaliyet gösteren Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi Ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni sözleşmesi hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, Dr.Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ciro ve karlılığı olumlu yönde etkileyecek anlaşmayı yaptığını duyurdu.

Oncosem, 4 milyon 848 bin 588,60 TL bedelle “2024 yılı 2 aylık Kemoterapi İlaç Hazırlama Hizmet Alımı” sözleşmesi imzalandığını duyurdu.

Şirketin borsada işlem gören hisseleri (ONCSM) bugün açılışı 240,90 TL’den yaptı. Günlük bazda yüzde 0,34 yükselişte olan hisseler aylık bazda yüzde 41,55 kazandırdı. Hisseler yazsım sırasında 238,3 TL’den işlem gördü.

Oncosem Onkolojik
Kaynak: Paratic Piyasalar

Yatırımcıya yıllık bazda kazancı ise yüzde 150’den fazla oldu. Haftalık ise yüzde 17’ye yakın kazandırdı. ONCSM hisseleri 2022’nin son ayında 17,50 TL’den halka arz olmuştu. Şirket Ocak ayında birçok ihaleye girerek adından söz ettirdi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.