Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsadaki Şirket İhaleyi Kazandı Hisseler Hareketlendi

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. ihaleyi kazandığını duyurdu, hisseler yükselişe geçti. Detaylar haberde...
Borsadaki Şirket İhaleyi Kazandı Hisseler Hareketlendi
HABER GİRİŞ

İmalat sektöründe faaliyet gösteren Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden kazandığı ihale hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, S.S. Marmara Zeytin Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (MARMARABİRLİK) Genel Müdürlüğü’nün açmış olduğu ihaleyi kazandıklarını bildirdi.

Bantaş Bandırma, 511 bin 200 dolar tutarında 10 kilogramlık teneke ambalaj alımı ihalesini kazandıklarını duyurdu. İhale tutarı güncel dolar/TL kuru ile hesaplandığında 15 milyon 826 bin 410 TL olduğu not edildi.

Yıllık yüzde 121 kazandıran şirketin hisseleri (BNTAS) bugün açılışı 13,70 TL’den yaptı. İhale haberi ile hisseler 14,37 TL’ye yükseldi.

Bantaş Paratic Piyasalar
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler yüzde 3,12’lik yükseliş ile 14,18 TL’den işlem gördü. Hisseler aylık bazda yüzde 88,06, haftalık bazda yüzde 10,69 kazandırdı. Şirketin hisseleri geçen yılı 6,6 TL’den kapatmıştı. Yıla yükseliş ile başlayan hisseler 15,32 TL’yi gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.