Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsa İstanbul’a Bu Yıl Giren Şirketten Sözleşme Duyurusu

Maçkolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş. tarafından KAP'a yapılan son bildirimde şirketin yeni iş ilişkisi hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Detaylar...
Borsa İstanbul’a Bu Yıl Giren Şirketten Sözleşme Duyurusu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Maçkolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş. (MACKO) tarafından 2 Kasım 2023 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden gerçekleştirilen bildirimle şirketin yeni iş ilişkisi hakkında açıklama yapıldı.

Maçkolik’ten 75 Milyon TL’lik Anlaşma

Yapılan açıklamada, 2006 yılından bugüne Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın yasal elektronik bayii olarak hizmet veren Nesine.com ile 75 milyon TL tutarında reklam satış sözleşmesi imzalandığı bildirildi.

Şirket müşterilerinden Türkiye’de yerleşik D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş (Nesine.com) arasındaki mevcut reklam satış sözleşmesinin feshedildiği belirtildi.

Bunun ardından, “01.10.2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 15 ay süreyle, 75.000.000 TL + KDV (YetmişBeşMilyonTürkLirası) bedelli yeni sözleşme 02.11.2023 tarihinde imzalanmıştır.” ifadesi kullanıldı.

Bildirimde, yeni iş ilişkisinin ortaklık faaliyetlerine etkisinin olumlu olduğu not edildi.

GCM Yatırım Banner

Doğan Online bünyesinde yer alan Nesine.com aynı zamanda Milli Piyango İdaresi’nin de yasal elektronik bayisi konumunda bulunuyor.

Maçkolik Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

MACKO hisseleri haftalık yüzde 16, aylık yüzde 8 oranında yükseliş gösteriyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın