Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Borsa İstanbul, MEKAG için Beklenen Açıklamayı Yaptı!

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden açıklama yapan Borsa İstanbul, Meka Beton’un borsada işlem göreceği tarihi açıkladı. İşte detaylar;
Borsa İstanbul, MEKAG için Beklenen Açıklamayı Yaptı!
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da halka arz rüzgarı Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) onay almayı başaran şirketler ile devam ediyor. 5 – 6 Ekim tarihlerinde halka arz olan Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş (MEKAG) için işlem tarihine yönelik açıklama geldi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada, şirketin sermayesini temsil eden 62.500.000 TL nominal değerli paylarının Kotasyon Yönergesi maddesi çerçevesinde kotaya alındığı belirtildi.

Halka arza edilen 16.900.000 TL nominal değerli şirket paylarının 12.10.2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 25 TL/pay baz fiyat ile sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı açıklandı. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği ifade edildi.

Halka arza katılan yatırımcılara yaklaşık 5 – 6 lot hisse dağıtılmıştı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.