Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bone ShibaSwap Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Hazır mı?

Shibaswap ekosistemine ait Shiba Inu tabanlı Bone ShibaSwap son günlerin en dikkat çeken altcoinlerinden biri oldu. Detaylar haberde;
Bone ShibaSwap Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Hazır mı?
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Köpek temalı meme coinlerin en popülerlerinden Shiba Inu tabanlı Bone ShibaSwap (BONE), son yedi gün içinde yüzde 34 fiyat artışıyla piyasanın en iyi performans gösteren altcoinlerden biri olmayı başardı. Kripto para piyasasının geneli son birkaç gün içinde önemli bir konsolidasyon sürecinde olmasına rağmen, BONE adeta trendi tersine çevirdi.

Peki, Shiba Inu tabanlı BONE tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) hazır mı?

BONE Yükselişini Etkileyen Unsurlar

Altcoinin yükselişinin sürmesi adına birkaç iyi neden mevcut. BONE, Shiba Inu’nun yüksek beklenti yaratan layer-2 teknolojisi Shibarium için merkezi bir rol oynayacak. BONE tokenı, Shibarium piyasaya sürüldüğünde bir dizi yeni kullanım durumu elde edecek.

Bu nedenle BONE, yakında piyasaya sürülecek olan layer-2 teknolojisini çevreleyen ilgi ve heyecandan kesinlikle büyük ölçüde yararlanıyor.

Uzmanlar, BONE fiyat rallisinin devam etmesini beklemek için iyi bir neden daha olduğu düşüncesinde: BONE’un henüz pek çok borsada, özellikle de yüksek işlem hacmine sahip tanınmış borsalarda listelenmemiş olması. Örneğin, dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance veya Coinbase’de bir listeleme, keskin bir fiyat artışını beraberinde getirebilir.

GCM Yatırım Banner

Gate.io Listelemesi İtici Güç Oldu

Buna benzer bir etki Gate.io borsasındaki listeleme ile zaten görülmüş durumda. 12 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan borsa, dün bir blog gönderisinde BONE/USDT ticaret çifti ile Bone ShibaSwap’i destekleyeceğini duyurdu.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Shibtoken

Yeni listelemenin etkisiyle, Shiba Inu tabanlı token hızlı br yükseliş gösterdi. Binance veya Coinbase’teki bir listelemenin fiyat üzerinde potansiyel olarak çok daha büyük bir etkisinin olması beklenen bir sonuç olacaktır.

Bugüne kadar hacim olarak BONE için en büyük ticaret platformları Uniswap, Bitget, MEXC, BKEX, LBank, CoinEx, ShibaSwap ve Bitmart’tır. Shibarium’un uzun zamandır beklenen lansmanıyla birlikte, diğer önemli borsalar Bone ShibaSwap’ı fark edebilir.

Fiyat Nereye Gidebilir?

BONE, yılın başından bu yana yüzde 140’ın üzerinde güçlü bir ralli yaşadı ve kripto pazarındaki altcoinlerin çoğundan daha iyi performans gösterdi.

Bununla birlikte günlük tablo, BONE boğalarının tüm zamanların en yüksek seviyesinden önceki son kilit dirençte şimdilik güçlerinin tükendiğini gösteriyor. Analistler, 1.96 dolarlık direncin, BONE’un 30 Ağustos 2022’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.38 dolara saldırmasından önceki son test olabileceğini düşünüyor. Fiyat, haber yazımı itibarıyla 1.83 dolar civarında seyrediyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: TradingView

Başka bir ünlü borsada listelenmek veya Shibarium’un beta lansman tarihinin resmi duyurusu, bu son engeli aşmak için ciddi itici güç olabilir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.