Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Boğaziçi Beton 450 Milyon Liralık Sipariş Aldı

Boğaziçi Beton, İstanbul - Etiler lokasyonunda yer alan toplu konut projesi kapsamında 450 milyon TL değerinde hazır beton tedarik sözleşmesi imzaladı.
Boğaziçi Beton 450 Milyon Liralık Sipariş Aldı
Yorum

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yeni iş ilişkisini bildirdi. Mesa-Asl adi ortaklığı ile Mesa Etiler Karanfilköy Kentsel Dönüşüm Gelişim Kompleksi Toplu Konut projesi kapsamında yapılacak olan konut inşaatı için hazır beton tedarik sözleşmesi imzalandığını açıkladı.

İstanbul – Etiler mevkinde yer alan projenin toplam bedelinin 450 milyon TL olduğu belirtildi.

Hazır beton üretim, tedarik ve nakliye işini içeren projede hazır beton üretimi için Akat Mahallesi Uğur Mumcu Cad. N6-2 Beşiktaş/İstanbul adresinde Karanfilköy mobil hazır beton tesisi kurulmasına karar verildiği açıklandı.

Şirketin hasılatına ve karlılığına olumlu katkı sağlayacak gelişme sonrasında hisselerde de pozitif tablo izleniyor.

Seans açılışı sırasında gelen KAP haberi hissede sert bir yükseliş sağladı. 40 lira ile gün içi en yükseği kaydeden BOBET, ardından hafif geri çekildi.

Saat 11.30’da yüzde 3,2 artışla 37,98 liradan işlem görüyor.

BOBET hisseleri haftalık bazda yüzde 16,35, aylık yüzde 24,55 ve yıllık yüzde 524,35 artışla yatırımcısına yüksek kazanç sunanlar arasında yer alıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu