Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

BMS Çelik, Bağımsız Yönetim Kurulu Üye Değişikliği ve Atama Kararı Açıkladı

BMS Çelik tarafından bağımsız yönetim kurulu üye değişikliği, yatırımcı ilişkileri yönetici ataması ve komite seçimi yapıldığı hakkında açıklama yapıldı.
BMS Çelik, Bağımsız Yönetim Kurulu Üye Değişikliği ve Atama Kararı Açıkladı
Son Güncelleme: 
Yorum

BMS Çelik Hasır Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bir dizi açıklama gönderdildi. Bunlardan bir tanesi bağımsız yönetim kurulu üye değişikliği hakkında olurken, kararlar Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Rauf Mollaoğlu başkanlığında alındı.

Şirkette yönetim kurulu bağımsız üyeliğinden istifa eden Necati Özsoy yerine, şirket ortağı olmayan Ünal Gökmen atandı. Aynı şekilde Esme Özbağ’ın yerine de İbrahim Köse’nin atandığı duyuruldu.

Şirkette Yatırımcı İlişkileri Bölümü’nün kurulmasına ve faaliyetlerinin yürütülmesi için Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı sahibi olan Gökhan Mayil’in Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olarak atandığı açıklandı. Mayil, şirketin muhasebe müdürü olan Hakan Şimşek’e bağlı çalışacağı söylendi.

Açıklamaların geldiği sıralarda BMS Çelik hisseleri (BMSCH) %0,23 oranında ekside 8,69 liradan işlem görmeye başladı.
BMS Çelik Hisseleri %0,23 Düşüş
Kaynak: Investing

Hisseler 28 Aralık gününde 9,21 liraya kadar yükseldikten sonra geriledi ve dünkü işlemlerde 8,70 liraya kadar indi. Günün kapanışını 8,71 liradan gerçekleştiren hisseler, bugünkü işlemlere 8,74 liradan başlangıç yaptı.

Bugün açılışın ardından hisseler 8,79 liraya kadar tırmandı. Ancak buradan yeniden gerileyen hisseler, TSİ 10:40 sularında 8,61 liraya kadar indi. Buradan hafif toparlanma gösteren hisseler, yeniden negatif performans göstermeye başladı.

Dalgalı bir seyrin hakim olduğu BMS Çelik hisselerinde geniş bir bant aralığında hareket gerçekleşiyor. Hisselerde teknik olarak satış göstergeleri aktif olurken, 8,63 – 8,56 – 8,42 liradaki destek noktaları izleniyor. Yukarı yönde ise 8,84 – 8,98 ve 9,05 liradaki dirençler izleniyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu