Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bitmex Borsası 1.5 Milyon BMEX’i Airdrop ile Dağıtıyor

Borsanın kendi tokeni, kullanıcılara komisyon indirimi gibi çeşitli avantajlar sağlıyor. Detaylar geliyor…
Bitmex Borsası 1.5 Milyon BMEX’i Airdrop ile Dağıtıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Merkezi kripto para borsası BitMEX, kullanıcıların ilgisini canlı tutmak adına kendi tokenini Airdrop ile dağıtıyor. Borsadan yapılan açıklamada kullanıcılara 1.5 milyon adet BMEX tokeni dağıtılacağı bildirildi.

Ethereum tabanlı BMEX, 5 yıllık bir sözleşme ile kilitlenir ve maksimum 450 milyon arza sahiptir. Dağıtılan tokenler yeni ve mevcut kullanıcıları ödüllendirmek ve işlem ücretlerinde indirim almalarını sağlamak için kullanılacak.

BMEX’in %5’i gelecekteki airdroplar, %20’si spot ticareti başlatıldığında likidite sağlanması, %20’si çalışan teşvikleri, %30’u pazarlama ödülleri ve %25’i uzun vadeli olarak ayrılmıştır. Borsa açıklamasında, Airdrop ile daha fazla yeni kullanıcının çekilebileceğine inanıyor.

BitMEX ayrıca faydayı artırmak 3 ayda bir düzenli olarak BMEX yakımı gerçekleştirecek. Token sahipleri, 1 Şubat’tan itibaren BMEX’i stake edebilecek. BMEX tokenlerinin spot ticareti, borsanın spot ticaretinin başlaması ile beraber 2. çeyreğin başlarında hayata geçmiş olacak.

BitMEX Borsası günlük 900 milyon dolar işlem hacmine sahip olmakta. Airdrop’lar borsalar tarafından kullanıcıları çekmek için yaygın olarak tercih ediliyor. Bir tokenin ücretsiz olarak kullanıcıların cüzdanlarına dağıtılması, Airdrop olarak adlandırılıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%