Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Bitcoin’de 34 Bin Dolar Altı Seviyede Düşüşün Hızlı Olabileceği Söylendi

BTC yeniden 35.000 doların altına geriledi.
Bitcoin’de 34 Bin Dolar Altı Seviyede Düşüşün Hızlı Olabileceği Söylendi

Bitcoin son veriler itibariyle yükselişini sürdüremedi ve 35.000 dolar seviyesinin altına geriledi. Kripto para birimi an itibariyle 34.400 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Parite 36.500 dolar direncini temizleyemedi ve bu da düşüşün hızlanmasına neden oldu.

Uzmanlara göre Bitcoin, kilit bir destek noktasının üzerinde tutunuyor. 34.000 dolar altındaki kırılmalar ile kripto paranın düşüşünün hızlanabileceği söylendi Parite şu anda 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında işlem görüyor.

BTC 35 bin doların altına kırdı
Kaynak: TradingView

Buranın altındaki kapanışlar sonrası ayıların güç kazanabileceği belirtiliyor. Daha fazla kayıp, fiyatı muhtemelen 32.000 dolar destek bölgesine doğru itebilir. Ana destek hala 30.000 dolarlık bölgeye yakın noktada bulunuyor.

Bitcoin 34.000 dolar destek bölgesinin üzerinde sabit kalırsa, yakın vadede yeni bir artış başlayabilir. Yukarı yönde ani bir direnç 35.200 dolar seviyesine yakın bölgede bulunuyor.

Bir sonraki kilit direnç 35.500 dolar civarında ve bunun üzerinde boğaların 36.500 dolar seviyesini yeniden test etmesi muhtemel. Daha fazla kazanç, fiyatı 38.000 dolarlık dirence doğru yükseltebilir. Bir sonraki büyük engel 40.000 dolarlık bölgeye yakın.

Bitcoin’in mevcut piyasa değeri 644 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve piyasa hakimiyeti ise %45.2’ye kadar düştü. Kripto para birimi Nisan ayında 64.800 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Buradan düşüşe geçen BTC, geçen zaman içerisinde %50’den fazla değer kaybı yaşadı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum