Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Birleşim Mühendislik 202,3 Milyon TL’lik Dev Anlaşmayı Duyurdu

Birleşim Mühendislik, 202,3 milyon TL'lik anlaşmayı duyururken, İdeal Finansal Teknolojiler yapılandırılmış finansman hakkında açıklamada bulundu. Detaylar haberde...
Birleşim Mühendislik 202,3 Milyon TL’lik Dev Anlaşmayı Duyurdu
HABER GİRİŞ

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bağlı ortaklığının iş ilişkisi, İdeal Finansal Teknolojiler ve Danışmanlık A.Ş ise yapılandırılmış finansal ödemesi hakkında açıklamada bulundu.

Birleşim Mühendislik A.Ş ise bağlı ortaklığı Solar Santral Enerji A.Ş’nin, Dünya Göz Hastanesi San. ve Tic .A.Ş. ile Güneş Enerjisi Santrali kurulumu için ön anlaşma yaptığını açıkladı.

Şirket söz konusu anlaşmanın K.D.V. hariç toplam 7.500.000 dolar olduğunu belirtti.

Projenin bedelinin TL karşılığı güncel kur ile 202.360.500 TL olduğu aktarıldı. Sözleşme imzalandığında detayların kamuoyu ile paylaşılacağı kaydedildi.

Şirketin borsadaki (BRLSM) kodlu hisseleri açıklama öncesinde 37,52 TL’den işlem görürken, açıklama sonrasında 39,14 TL’ye yükseldi. Artış seyrini koruyan hisseler saat 14.41 itibarıyla yüzde 5,25’lik yükseliş ile 39,6 TL’den işlem gördü.

GCM Yatırım Banner

İdeal Finansal Teknolojiler’den Yapılandırılmış Finansman Açıklaması

İdeal Finansal Teknolojiler, Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından şirkete tahsis edilen yapılandırılmış finansman hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, 50.000.000 TL üst limitli olarak tesis edilen yapılandırılmış̧ finansmandan bugüne kadar kullandırılan finansman faiziyle birlikte 42.316.108,10 TL ödenerek tamamının kapatıldığını duyurdu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.