Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

BINHO Anlaşmayı İmzaladı! Hisseler Yeşillendi

1000 Yatırımlar Holding, KAP üzerinden Sarajevo Taxi ile mutabakat anlaşmasını imzaladı. Hisseler yeşillendi. Detaylar haberde...
BINHO Anlaşmayı İmzaladı! Hisseler Yeşillendi
YAYINLANMA ZAMANI
Yorum

Geçen yıl Kasım ayında halk arz furyasına katılan 1000 Yatırımlar Holding Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Sarajevo Taxi ile mutabakat sözleşmesi imzalanması hakkında açıklamada bulundu.

KAP üzerinden yapılan açıklamada Saraybosna’daki en büyük taksi sağlayıcısı Sarajevo Taxi ile mutabakat sözleşmesinin (MoU) imzalandığını duyurdu.

Sözleşme kapsamında mevcut uygulamaların entegre edilmesi, filoların elektrikli hale getirilmesi için danışmanlık verilmesi ve elektrikli taksi araçlarına hızlı şarj cihazlarının sağlanması konularında ortak çalışmaların değerlendirileceğini aktardı.

Şirketin borsada işlem gören hisseleri (BINHO) bu anlaşma ile güne yükseliş seyrinde başladı. Dün kapanışı 376 TL’den yapan hisseler, açılışta 384 TL’ye kadar yükseldi.

Günlük bazda yüzde 0,2’lik yükselişte olan hisseler, yazım sırasında 376 TL’den işlem gördü. 125 TL’den halka arz olan hisseler tavan seyrini 8 gün sürdürmüştü.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.