Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Binance, Likidite Platformu WOO Network’e 12 Milyon Dolar Yatırım Yaptı

WOO Network geçtiğimiz günlerde 30 milyon dolarlık yatırım turuna katılmıştı. Detaylar geliyor…
Binance, Likidite Platformu WOO Network’e 12 Milyon Dolar Yatırım Yaptı
Son Güncelleme: 
Yorum

Binance’in risk sermayesi kolu, kullanıcıları borsalara, kurumlara ve merkezi olmayan finans (DeFi) ağlarına bağlayan bir likidite platformu olan WOO Network’e 12 milyon dolarlık stratejik yatırım gerçekleştirdiğini duyurdu.

WOO Network, zincir içi ve zincir dışı derin likidite ile sıfır ücretli ticaret sağlayarak kripto ekosistemine önemli bir değer katıyor. Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo, uzun süreli ilişkilerini genişletmekten ve Binance Smart Chain konusunda daha fazla işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

WOO Network, 40’tan fazla kurum, borsa, ticaret ekibi, cüzdan ve merkezi olmayan uygulamalara likidite sağlıyor. Platform geçtiğimiz yıl likidite ağını ve kurumsal piyasa oluşturma tekniklerini kullanan WOOFi Swap’ın piyasaya sürülmesiyle Binance Smart Chain’de likidite sağlamaya başladı.

WOO Network, stratejik ortaklar Three Arrows Capital, Crypto.com Capital, Avalanche ve BitTorrent’in yatırımlarını içeren 30 milyon dolarlık A Serisi turunu Kasım ayında kapatmıştı. 2017 yılında kurulan Binance Labs, erken aşamada bulunan girişimlere yatırımlar yapıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%