Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Grayscale, BNT ve UMA’yı DeFi Fonundan Kaldırdı

Dijital varlık yöneticisi Grayscale, DeFi Fonu’ndan bazı varlıkları kaldırdı. İşte detaylar…
Grayscale, BNT ve UMA’yı DeFi Fonundan Kaldırdı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto varlık yöneticisi Grayscale Investments, DeFi Fonu’nu yeniden dengeledi. DeFi Fonu’nun ağırlıkları, Flexa ödeme ağının yerel teminat belirteci olan AMP ile yeniden dengelenirken, BNT ve UMA kaldırıldı.

Flexa, kripto ödemelerini teminat altına almak için AMP tokenini kullanıyor ve tüccarların kriptoyu kolayca kabul etmesini sağlıyor. Grayscale’in DeFi Fonu artık dokuz farklı kripto varlığından oluşuyor. Uniswap %42,33 ile fonda en yüksek ağırlığa sahipken, yeni eklenen AMP %7,39’u oluşturuyor.

Grayscale DeFi Fonu’nun hisse fiyatı 5,56 dolar seviyesinde bulunuyor. Fonun yönetimi altında 11,6 milyon dolarlık varlık ve 2,08 milyon hisseye yer alıyor. Şirket halihazırda yönetimi altında 30,1 milyar dolarlık varlığa sahip olan Bitcoin Trust ile biliniyor.

Grayscale’in DeFi Fonu ve Bitcoin Trust, Temmuz ayından bu yana en büyük perakende DeFi endeksi olan DeFi Nabız Endeksi’nden (DPI) daha iyi performans gösterdi.

Grayscale, 2021 yılına kadar spot Bitcoin ETF’leri ve şirketleri arasında Bitcoin varlıklarında en yüksek artışa sahipti Firma yıl sonuna kadar 645.199 BTC tahakkuk etti ve bu, spot ETF’nin ve kurumsal piyasalardaki BTC varlıklarının %71’ini oluşturuyor.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın