Yatırım yapmaya başla!

Binance Borsasında Planlanmış Sistem Güncellemesi Nedeniyle Hizmetler Askıya Alınacak

Binance yaptığı duyuru 1 saat süreyle yatırımcıların işlem yapamayacağını açıkladı.
Binance Borsasında Planlanmış Sistem Güncellemesi Nedeniyle Hizmetler Askıya Alınacak

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, kullanıcılara sistem iyileştirmesi adına planlanmış bakım yapılacağını açıkladı. Bakım 6 Mart 2020’de TSİ ile 5:00’da gerçekleştirilecek. Bir saat sürecek sistem bakımı boyunca kullanıcılar kripto para işlemlerinin önemli bir bölümüne erişim sağlayamayacak.

Açıklamada Binance Vadeli İşlem ve Opsiyon ticareti, yükseltme süresinin sistem güncellemesi boyunca etkilenmeden devam edeceğine yer verildi. Binance Kaldıraçlı Tokenler, trade ve abonelik işlemleri bu süre içerisinde askıya alınmış olacak. Açıklamada sistem yükseltmesi başlamadan 10 dakika önce tüm varlık transferlerinin para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağı kaydedildi.

Binance yükseltme süreci boyunca para yatırma, çekme, spot ve marjin ticareti, P2P, PTC Portal, yeni kullanıcı kaydı, alt hesap etkinleştirmesi işlemleri gerçekleştirilemeyecek. Ayrıca Binance Liquid Swap’ta likidite değişimi veya ekleme/çıkarma, Launchpool’daki varlıkları stake etme veya kullanma ve Kripto Kredileri hizmetleri de bu süre içerisinde kullanım dışı olacak.

Kullanıcılar, yükseltme tamamlandıktan sonra siparişleri iptal etmek, para yatırma ve çekme işlemlerini yapmak, para transfer etmek ve ticaret devam etmeden önce hesapla ilgili diğer tüm işlevleri kullanmak için 30 dakikalık bir zaman aralığına sahip olacaklar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum