Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Binance Deprem Bölgesindeki Kullanıcılara 100 Dolar Dağıtacak

Kripto para borsası Binance, depremden etkilenen kullanıcıların cüzdanlarına yardım amacıyla, BNB cinsinden 100 dolar aktaracak.
Binance Deprem Bölgesindeki Kullanıcılara 100 Dolar Dağıtacak
HABER GİRİŞ

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 10 ilde büyük etki yaratan deprem sonrası yardımlara yenileri eklenmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bölgede depremden etkilenen kullanıcılara yeni bir yardımda bulunacağını açıkladı.

Borsa Türkiye’de meydana gelen son depremin yol açtığı yıkıma yardım amacıyla, deprem bölgesindeki tüm kullanıcılarına 100 dolar değerinde BNB dağıtacağını duyurdu.

5 Milyon Dolar Dağıtılacak

Kullanıcıların kimlik tespitinde, depremin önemli ölçüde etkili olduğu 10 ilde, 6 Şubat’tan önce tamamlanan Adres Kanıtı (POA) esas alınacak. Dağıtımın yapılacağı iller ise Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay olacak. Kripto para borsası dağıtılacak olan toplam paranın 5 milyon dolar olacağını tahmin ediyor.

Binance kurucusu ve CEO’su CZ açıklamasında, “Türkiye’deki son depremler pek çok insan ve topluluk üzerinde yıkıcı bir etki yarattı. Çabalarımızın etkilenenlere bir miktar rahatlama getireceğini umuyoruz. Sektördeki meslektaşlarımızı da bu kriz zamanlarında destek sunmak için bir kez daha bir araya gelmeye çağırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Binance’ın Türk kullanıcıları ve ailelerinin güvende ve sağlam olmasını sağlamak için üzerine düşeni yaptığını ve gereken her türlü yardımı sağladığını belirten CZ, “Bu zor zamanlarda Binance, kullanıcılarımızın yanındadır ve Türkiye’deki topluluğumuza yardımcı olmak için ek yollar üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.