Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bilgin: Türkiye’deki Krizler Dışarı Etmenler Tarafından Yapıldı

Bakan Bilgin, Türkiye ekonomisine yönelik konuşarak krizlerin dışarı etmenler tarafından yapıldığını, ülkenin artık kalkış noktasında olduğunu söyledi. Detaylar haberde...
Bilgin: Türkiye’deki Krizler Dışarı Etmenler Tarafından Yapıldı
Son Güncelleme: 
Yorum

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Türk Metal Sendikası’nın 17. Olağan Genel Kurulu toplantısına açıklamalarda bulundu. Türkiye ekonomisine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Bilgin, emekçinin yanında olduklarına dair mesaj vererek şu açıklamada bulundu:

“Biz sermaye düşmanı değiliz ama biz sermayenin emek düşmanlığı yapmasına izin vermeyiz.” dedi.

“Türkiye’deki Krizler Dışarıdan Gelen Etmenler İle Yapıldı”

Türkiye’de metal işçilerinin emeği olduğunu belirterek üretim gücüne umutla baktıklarını söyledi. Türkiye’nin 250 milyar doları aşan bir ihracat rakamına ulaştığını söyledi.

Bilgin, Türkiye’nin kalkınmasının ancak demokrasi ile olacağını söyleyerek, “Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkür ediyoruz. Ondan sonra da gelen siyasetçiler ellerinden geleni yaptı.” açıklamasında bulundu. Türkiye’deki krizlerin dışarıdan gelen etmenler ile yapıldığını söyledi.

Ülkenin kalkınma yolunda ilerlemeye devam edeceğini belirten Bilgin, Türkiye’nin artık kalkış noktasında olduğunu bildirdi.
Bakan Bilgin şu açıklamada bulundu:

“Uçak yukarıya doğru gidiyor. Bunu kimse bir daha geriye çeviremez. Türkiye artık teslim alınacak bir ülke değildir. EYT, 20 küsur yıldır çözülmeyen bir sorundu. EYT sorunu çözüldü.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu