Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bilgin: Türkiye’deki Krizler Dışarı Etmenler Tarafından Yapıldı

Bakan Bilgin, Türkiye ekonomisine yönelik konuşarak krizlerin dışarı etmenler tarafından yapıldığını, ülkenin artık kalkış noktasında olduğunu söyledi. Detaylar haberde...
Bilgin: Türkiye’deki Krizler Dışarı Etmenler Tarafından Yapıldı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Türk Metal Sendikası’nın 17. Olağan Genel Kurulu toplantısına açıklamalarda bulundu. Türkiye ekonomisine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Bilgin, emekçinin yanında olduklarına dair mesaj vererek şu açıklamada bulundu:

“Biz sermaye düşmanı değiliz ama biz sermayenin emek düşmanlığı yapmasına izin vermeyiz.” dedi.

“Türkiye’deki Krizler Dışarıdan Gelen Etmenler İle Yapıldı”

Türkiye’de metal işçilerinin emeği olduğunu belirterek üretim gücüne umutla baktıklarını söyledi. Türkiye’nin 250 milyar doları aşan bir ihracat rakamına ulaştığını söyledi.

Bilgin, Türkiye’nin kalkınmasının ancak demokrasi ile olacağını söyleyerek, “Mustafa Kemal Atatürk’e teşekkür ediyoruz. Ondan sonra da gelen siyasetçiler ellerinden geleni yaptı.” açıklamasında bulundu. Türkiye’deki krizlerin dışarıdan gelen etmenler ile yapıldığını söyledi.

GCM Yatırım Banner

Ülkenin kalkınma yolunda ilerlemeye devam edeceğini belirten Bilgin, Türkiye’nin artık kalkış noktasında olduğunu bildirdi.
Bakan Bilgin şu açıklamada bulundu:

“Uçak yukarıya doğru gidiyor. Bunu kimse bir daha geriye çeviremez. Türkiye artık teslim alınacak bir ülke değildir. EYT, 20 küsur yıldır çözülmeyen bir sorundu. EYT sorunu çözüldü.”

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.