Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bileklik Şeklinde Tasarlanan Pahalı Bir Süper Araba Anahtarı: Elite Supercar Key

Hız canavarlarının tamamlayıcı unsurlarından biri de akıllı süper araba anahtarlarıdır. İşte karşınızda süper arabaların pahalı anahtarı Elite Supercar Key, özellikleri ve fiyat etiketiyle sizlerle;
Bileklik Şeklinde Tasarlanan Pahalı Bir Süper Araba Anahtarı: Elite Supercar Key
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sınır tanımayan performans özelliklerini, olağanüstü görünümleriyle tamamlayan süper arabalar, pek çok erkeğin hayallerini süslüyor. Aynı zamanda sahip oldukları teknolojik donanımları ve konforlu iç mekanlarıyla da kusursuz bir sürüş deneyimi sunan bu canavarlar, pahalı fiyatlarıyla da başımızı döndürüyorlar. Parıltılarıyla yıldızları gölgede bırakan süper arabalar için özel olarak tasarlanan Elite Supercar Key adındaki bu akıllı anahtar ise sürücülerin bu canavarları zapt etmesine yardımcı oluyor.

İngiliz Senturion şirketi tarafından tasarlanan bu özel araba anahtarı, adeta sürücülerin sahip oldukları canavarları bileklerinde sergilemelerini sağlıyor. Ayrıca pahalı materyallerle donatılmış lüks bir aksesuar olarak da kullanılabiliyor. Neredeyse süper araba maliyetindeki pahalı fiyatıyla da dünyanın en pahalı saatleri arasında yer alan birçok başyapıtı geride bırakıyor. Şimdi dilerseniz Senturion tarafından üretilen Elite Supercar Key adındaki bu akıllı süper araba anahtarının sahip olduğu özelliklere bakalım:

Dünyanın En Seçkin ve Lüks Süper Araba Anahtarı

Dünyanın En Seçkin ve Lüks Süper Araba AnahtarıSeçkin bir araba anahtarı olan Elite Supercar Key, sürücülerin sahip oldukları canavarları bileklerinde sergilemelerine olanak tanıyor. Ferrari ve Lamborghini gibi dünyanın en inanılmaz süper arabalarıyla senkronize edilebilen bu pahalı anahtardan her model için sadece 7 adet üretilecek. Bileklik şeklinde tasarlanan bu lüks anahtarların her biride 200 adet pırlantanın yanı sıra roze altın ve platinyum gibi değerli materyaller de yer alıyor.

2017 YILININ EN PAHALI LÜKS OTOMOBİLLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Gök Taşından Yapılmış Bir Süper Araba Anahtarı

Gök Taşından Yapılmış Bir Süper Araba AnahtarıOlağanüstü görünümlere sahip olan bu anahtarlar, işlevsellikleriyle de sürücülere yardımcı oluyorlar. Markanın Limited Edition Key adını verdiği ve gök taşından ürettiği bu eşsiz anahtar tamamıyla özelleştirilebiliyor. Senkronize edildiğinde motoru çalıştırma becerisine sahip olan bu anahtar, dünyanın önde gelen uzmanlarının da katıldığı zorlu bir süreçte 70 saatlik bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkarıldı.

GCM Yatırım Banner

DÜNYANIN EN PAHALI ARABA ANAHTARLARI İÇİN TIKLAYIN.

Senturion Elite Süper Araba Anahtarının Fiyatı

Senturion Elite Süper Araba Anahtarının FiyatıBaşlangıçta da söylediğimiz gibi Elite süper araba anahtarlarının değeri, neredeyse lüks otomobillerle aynıdır. Süper araba senkronizasyonunda dünya lideri bir şirket olan Senturion, sürücülerin arzusuna göre kullanılacak olan parçaları seçmenize imkan tanıyor. Tamı tamına 150.000 poundluk başlangıç fiyatıyla satışa sunulan bu anahtarlar ile tabiri caizse “her kapıyı” açabilirsiniz.

150 bin poundluk fiyatının yanı sıra şık tasarımı ve işlevselliğiyle de baş döndüren Senturion Elite Supercar Key, bizleri olmayan parayla, evi barkı sattırıp, süper arabaları almaya zorlayacak. Ferrari ve Lamborghini başta olmak üzere sektörde yer alan etkileyici süper arabalarla senkronize edilebilen bu akıllı anahtar, şanslı sürücülerin yardımcısı olarak görev alacak. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz bu pahalı süper araba anahtarıyla ilgili düşünceleriniz nelerdir?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.