Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

BİEN ve QUA Granite’ten Kıbrıs’ta Ortak Bayi Açılışı

Türkiye'nin iki köklü firması Bien Seramik ve QUA Granite ortak bayisi Lefkoşa'da hizmete girdi.
BİEN ve QUA Granite’ten Kıbrıs’ta Ortak Bayi Açılışı
Son Güncelleme: 
Yorum

Türkiye ve dünyada sektör öncüsü iki firmadan Kıbrıs’ta ortak bayi adımı. Duvar seramiği üreticisi BİEN ve teknik granit üreticisi QUA Granite ortak bayisi Smart Seramik, Kıbrıs Lefkoşa’da hizmet vermeye başladı.

Bien & QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan, Lefkoşa’daki bayinin açılışında yaptığı konuşmada “Bugün sadece açılışı değil yıllar içinde gelişerek ilerleyeceğine inandığımız iş birliğimizi de kutluyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bizim için ikinci bir vatan olmasının yanı sıra geliştirmeyi hedeflediğimiz güzel bir pazar.” dedi.

Açılan Smart Seramik bayisi  ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ses getirecek güzel projelere imza atacaklarına inandığını dile getirdi.

Kıbrıs’taki ürün arşivi olma iddiasını taşıyan showroomda altı adet canlı teşhir mekanı bulunuyor.

Bunun yanında ahşap görünümlü seramikler, havuz ürünleri ve 2 cm kalınlıktaki seramikler için ayrı bölümlerin tasarlandığı aktarıldı.

Üretim faaliyetlerine Temmuz 2016’da Aydın Söke Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan Qua Granite, 2023 Şubat ayı itibariyle 1.067 kişiyi istihdam eden bir şirket.

Enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Ercan Şirketler Topluluğu’nun kuruluşu olan Bien Yapı ise 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren başarılı bir şirket. (Kaynak: AA)

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu