Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Berkosan Yalıtım’ın Bedelsiz Pay Tarihi 9 Ocak’ta Başlıyor

2022’nin son ayında sermaye artırımı onaylanan Berkosan Yalıtım, bugün KAP üzerinden bedelsiz pay alım tarihini duyurdu. İşte detaylar;
Berkosan Yalıtım’ın Bedelsiz Pay Tarihi 9 Ocak’ta Başlıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Geçen yıl 29 Aralık’ta Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından sermaye artırımı onaylanan Berkosan Yalıtım’ın hissedarlarının pay alacağı tarih açıklandı. Şirket, 15.600.000 TL sermayesini tamamı iç kaynaklardan karşılanmak suretiyle sermayesini 15.600.000 TL yükselterek 31.200.000 TL’ye artırmıştı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bugün yapılan açıklamada, pay alma hakkı kullanım başlangıç tarihi 9 Ocak olarak duyuruldu.

Kaynak: Kamuyu Aydınlatma Platformu

Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih 10 Ocak olarak açıklandı.

BRKSN koduyla işlem gören şirketin pay sahiplerinin hesaplarına gireceği tarihin ise 11 Ocak olduğu belirtildi.

1993 yılında polietilen bazlı malzemelerin üretimini başlatarak Türkiye’de kurulan ve 250 çalışana sahip şirketin hisseleri bugün yüzde 2,2 oranında düştü. Güne 23 TL’den başlayan hisse, kapanışını 22,48 TL’den yaptı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu