Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Berkosan Yalıtım Duyurdu: Yeni Makine Hattı Devrede

Berkosan Yalıtım, bağlı ortaklığı Berkosan Balkans Doo şirketinin yeni makine hattının devreye alındığını açıkladı. Detaylar haberde...
Berkosan Yalıtım Duyurdu: Yeni Makine Hattı Devrede
HABER GİRİŞ

Berkosan Yalıtım Ve Tecrit Maddeleri Üretim Ve Ticaret A.Ş. Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden bağlı ortaklığının yeni makine hattının devreye alınması hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, KAP üzerinden yaptığı açıklamada bağlı ortaklığı Berkosan Balkans Doo şirketinin pay satışı işleminin Sırbistan Resmi Kurumlarınca onaylandığı, ilgili pay satışından elde edilen gelir ile yeni makine (Extrüder Hattı) siparişinin verildiği ile ilgili açıklamasını hatırlattı.

Ayrıca söz konusu açıklamada ve yeni hattın Eylül /2023 itibariyle, kurulumlarının tamamlanarak, devreye girmesinin planladığı ifadelerini hatırlattı.

Berkosan Yalıtım, yeni makine (Extrüder Hattı) hattının kurulumlarının tamamlanmış olduğunu ve 30.09.2023 itibariyle devreye alındığını açıkladı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.