Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bera Holding’in Deprem Bölgelerine Bağışı 7 Milyon TL’yi Geçti

Depremin ilk gününden bu yana depremzedelerin yanında olmaya devam eden Bera Holding'in, toplam nakdi yardımı 7 milyon TL'yi geçti. Detaylar haberde...
Bera Holding’in Deprem Bölgelerine Bağışı 7 Milyon TL’yi Geçti
HABER GİRİŞ

Maraş merkezli depreme yönelik yardımlar Türkiye dört bir yanından ve dünyadan gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Bera Holding ve iştirakleri depremzedelere yönelik yardımların sürdürüyor.

Deprem bölgesindeki çalışmalara yönelik Bera Holding’den açıklama geldi. Bölgenin ihtiyaçları gözetilerek yakın bir çalışma yürütüldüğü aktarıldı.

“Bera Otel Konya’da 800’den Fazla Depremzede Misafir Edildi”

Şirketin ilk etapta 3 tır su ve 2 tır hazır gıda ve makarnayı Hatay’a, sonrasında 2 tır su ve 1,5 tır gıda maddesini ilaveten deprem bölgesine gönderdiği bildirildi.

Bu yardımlarının yanında şirketin, iştiraklerinin mobil vinç, kepçe ve Konyaspor kulübünün ise 200 adet konteyner desteğine ise bu hafta içerisinde 50 adet konteyner yardımında bulunduğu aktarıldı.

Bera Otel Konya’nın, depremzede misafirlere toplamda 300 oda tahsis ettiği, 800’ü aşkın konuğun otelde misafir edildiği belirtildi.

GCM Yatırım Banner

Nakdi Bağış 7 Milyon TL’yi Geçti

Holding çalışanları ve şirket tarafından depremin ilk 5 günü içinde 1 milyon TL’nin üzerinde nakdi yardım toplandığı aktarıldı.
Bunun yanında aynı yardım ve nakdi bağışın toplamda 7 milyon TL’nin üzerine çıktığı aktarıldı.

Yapılan açıklamada Bera Holding Yönetim Kurulu’nun değerlendirmesine yer verildi. Depremzede vatandaşlar için tüm ihtiyaçların ivedilikle karşılanmaya devam edeceği ifade edildi.

Şirketin, 1999 Marmara depreminde gösterdiği anlamlı desteği, Kahramanmaraş merkezli depremde de devam ettireceği bildirildi. Açıklamanın sonunda şu ifadeler kullanıldı:

“ Deprem nedeniyle yitirdiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifa niyaz ederiz.”

Kaynak: AA

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın