Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bera Holding’den Yeni Sözleşme Sürprizi!

Bera Holding, bugün KAP üzerinden yaptığı duyuruyla yeni bir iş anlaşmasını kamuoyuyla paylaştı. İmzalanan sözleşmeye ilişkin detaylar haberde;
Bera Holding’den Yeni Sözleşme Sürprizi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Bera Holding A.Ş. tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bağlı ortaklığı Adaçal Endüstriyel Mineraller Sanayi Ticaret A.Ş.’nin yeni iş ilişkisi hakkında bildiri paylaşıldı. Adaçal Endüstriyel’in Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile sözleşme imzaladığı açıklandı.

Bildiride, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü arasında imzalan sözleşmenin sönmemiş toz kireç satışıyla ilgili olduğu vurgulandı.

Şirketin kârlılık potansiyelini artıracağı düşünülen imzalanan sözleşmenin 29 milyon 400 bin lira + Katma Değer Vergisi (KDV) tutarında olduğuna işaret edildi.

Paratic Piyasalar Bera Holding Canlı Grafik
KAYNAK: Paratic Piyasalar

Borsa İstanbul’da BERA koduyla işlem gören şirket hissesi bugün TSİ 17.21 itibarıyla yüzde 1,86 artışla 13,67 liraya çıktı. Hisse yıllık bazda yatırımcısına yüzde 46,88, aylık bazda ise yüzde 19,04 oranında kazandırdı.

2023 yılında yatırımcısına temettü ödemesi yapan BERA payları bir yıllık süreç içerisinde en yüksek 20,60 liraya ulaşırken, en düşük 8,5 lirayı gördü. Hisse haftalık fazda ise yüzde 5,01 oranında yükseldi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.