Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bedelsiz için Hamleyi Yaptı! Ambalaj Şirketi SPK’ya Başvurdu

Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret, KAP üzerinden yaptığı açıklamada yüzde 100 bedelsiz sermaye artırımı kapsamında SPK’ya başvurduğunu açıkladı. İşte detaylar;
Bedelsiz için Hamleyi Yaptı! Ambalaj Şirketi SPK’ya Başvurdu
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da BAKAB koduyla işlem gören Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret, bedelsiz sermaye artırımı kararına ilişkin yaparak yatırımcıları bilgilendirdi. Şirket, sermaye artırımı kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuru yaptığını açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada şirketin 36 milyon TL olan ödenmiş sermayesinin tamamı geçmiş yıllar karları hesabından karşılanmak suretiyle 72 milyon TL’ye yükseltilmesi çerçevesinde ihraç belgesinin onayı amacıyla SPK’ya başvurulduğu belirtildi.

Bedelsiz için Hamleyi Yaptı! Ambalaj Şirketi SPK’ya BaşvurduKaynak: KAP

Bak Ambalaj’ın başvurusunun onaylanması durumunda 36 milyon TL olan ödenmiş sermaye yüzde 100 yükselerek 72 milyon TL’ye çıkacak. BAKAB, 23 Kasım’da kapanışını yüzde 0,8 düşüşle 77,8 TL’den yaptı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın