Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Baykar, Gazze için 280 Milyon Liralık Yardım Yapıyor

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Gazze halkı için 280 milyon lira tutarında insani yardım yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Detaylar haberde;
Baykar, Gazze için 280 Milyon Liralık Yardım Yapıyor
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, yaptığı açıklamada Gazze’de yaşanan katliamların sona erdirilmesi için tüm insanlığı harekete geçmeye davet etti.

Bayraktar, Gazze’de yaşananlara dair X sosyal medya hesabından videolu bir paylaşım gerçekleştirdi.

“İsrail, Masum Sivilleri Katlediyor”

“Tüm insanlığı Gazze’de yaşanan katliamların durdurulması için harekete geçmeye davet ediyoruz” derken olaylara sessiz kalmanın bu katliamlara ortak olmak anlamına geldiğini söyledi.

Gazze’de tüm insanlık tarihinin en ağır dramlarından birinin yaşandığına dikkat çeken isim, İsrail’in, kadın, çocuk demeden masum sivilleri katlettiğini ifade etti.

Selçuk Bayraktar Gazze Yardım Tweeti
Kaynak: X / @Selcuk

İsrail’in hastaneleri, okulları ve ibadethaneleri bombalayarak savaş suçu işlediğinin altını çizdi.

GCM Yatırım Banner

“Kimliğini soykırımla mücadele etmeye borçlu olanlar, bugün soykırıma başvurarak hak iddia ediyor.” diyen Bayraktar, uluslararası kamuoyunun harekete geçmesinin, barışın ve adaletin acilen tesis edilmesinin gerekliliğine vurgu yaptı.

“Sessiz Kalmak Katliamlara Ortak Olmaktır”

Baykar olarak Gazze’ye insani yardım yapmaya hazır olduklarını söyleyen Bayraktar, paylaşımının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Baykar olarak Gazze halkı için 280 milyon liralık insani yardım yapmaya hazırız. Tüm insanlığı Gazze’de yaşanan katliamların durdurulması için harekete geçmeye davet ediyoruz. Sessiz kalmak bu katliamlara ortak olmaktır.”

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.