Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bantaş Bandırma Şirket Merkezi Adres Değişikliği Yaparken, Hisseler Ekside

Bantaş Bandırma Ambalaj, şirketin merkez değişikliğini yaptığı esas sözleşme tadil metnini paylaştı.
Bantaş Bandırma Şirket Merkezi Adres Değişikliği Yaparken, Hisseler Ekside
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Bantaş Bandırma Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan kararları duyurdu. Adres değişikliğinin ele alındığı toplantıda, şirketin esas sözleşmesinin tadil metni Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndaki ekte paylaşıldı.

Açıklamaya göre Balıkesir Asfaltı 8. Km 10201 Bandırma olan şirket merkezi, Ömerli Mah. 3030 Sokak No: 1 Bandırma Balıkesir olarak güncellendi. Bu kararın alınmasının ardından adres değişikliğinin yeni adres ticaret siciline tescil ve Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde ilan ettirileceği belirtildi. Ardından da Gümrük ve Ticaret Bakanlığına ve Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) bildirileceği söylendi.

Şirketin Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na ve SPK’ya bilgi vermek kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında şube, irtibat bürosu ve acente açabileceği aktarıldı.

Alınan kararların gerekli merciler tarafından onaylanmasının ardından, ilk genel kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacağı belirtildi.

Şirketin BNTAS koduyla BIST metal eşya ve makine endeksi altında işlem gören hisseleri düşüyor.
Bantaş Bandırma Hisseleri %0,95 Ekside
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler güne 3,18 lira ile önceki kapanışa yakın başladı. Anlık bir yükselişle 3,19 liraya çıkıp, düşüşe geçti. Saat 13.56’da %0,95 ekside, 3,13 liradan fiyatlanıyor. Günün ilk yarısında 3,11 – 3,19 arasında gidip geldi.

GCM Yatırım Banner

Bantaş hisseleri tüm dönemsel değişimlerde yatırımcısına kaybettirdi. Haftalık bazda 3,08 – 3,22 arasında hareket ederek %1,26 gerilerken, aylık 2,90 – 3,65 arasında seyrederek %12’lik kayba uğradı.

Geçen yıl Nisan ayında gördüğü 4,98 tüm zamanların en yüksek fiyatı oldu. Ancak takip eden aylarda gösterdiği zayıf performans ile %2’den fazla değer kaybetti.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın