Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Bankless Mesajı Verdi: Boğa Piyasasında Bu Kripto Paraları İzleyin!

Kripto para piyasası son dönemde durgun bir seyir izliyor olsa da boğa piyasası çok yakında yeniden kendini gösterebilir! Bankless, bir sonraki boğa dönemi için ipuçlarını şimdiden verdi.
Bankless Mesajı Verdi: Boğa Piyasasında Bu Kripto Paraları İzleyin!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto finans platformu Bankless, yatırımcıların bir sonraki boğa piyasasına şimdiden hazır olmasını öneriyor. Platform, son açıklamasında takibe alınması gereken çeşitli dijital varlıklar ve projeler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Abonelere yönelik yeni bir güncelleme yayımlayan Bankless, dijital varlık endüstrisinin şu anda hedefsiz olduğunun hissedilmesine rağmen geleceğin parlak olduğunun altını çizdi.

Öncelikle Arbitrum’un potansiyel olarak kendi token’ını piyasaya sürdüğünün söylendiğini belirten Bankless, layer-2 Ethereum ölçeklendirme platformları Optimism (OP) ve Arbitrum’u yakından izlediğini ifade etti.

Bankless, ATOM için Ocak 2023’e Dikkat Çekti!

Platformun listesindeki bir sonraki takip önerisi, birlikte çalışabilir blok zinciri projesi Cosmos (ATOM) oldu. Birbirleriyle ölçeklenebilen ve birlikte çalışabilen blockchain ekosistemi olan Cosmos’un stake edilebilen kripto parası ATOM ile ilgili birkaç bilgi de verildi.

ATOM’un çok yakın gelecekte birkaç yükseltme ve projeye sahip olduğu için büyümeye hazır olduğunu söyleyen Bankless, Ocak 2023 tarihine dikkat çekti.

GCM Yatırım Banner

Bu dönemde piyasaya sürülmesi planlanan bir anahtar yükseltmenin, ağın güvenliğini destekleyeceğini ve kolaylaştıracağını ifade etti.

“DeFi Projeleri İhmal Edilmemeli”

Bankless, merkezi olmayan finans ya da merkeziyetsiz finans olarak nitelendirilen DeFi sektörünü de yakından izlediğini bildirdi. NFT’ler ve opsiyon protokolleri için DeFi’ın gelişmeye başlamasıyla birlikte bu yılın sonunda veya gelecek yılın başında yeniden bir canlanma beklediğini dile getirdi.

Konu ile ilgili Bankless’ın düşünceleri şu şekilde:

“Çarpıcı bir yükseliş içine giriyor gibi görünen sektörlerden biri opsiyon protokolleridir. Layer-2’lerin sağladığı artan kapasiteden yararlanan Dopex, Lyra ve Premia gibi protokoller yakın gelecekte büyüyecek gibi görünüyor. Seçenekler kripto piyasası yapısının daha önemli bir parçası haline geldikçe ve sofistike DeFi kullanıcıları zincirdeki risklerini yönetiyor gibi göründükçe bu hedefe ulaşılacaktır.”

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter

Web3 ve GameFi Vurgusu

Platformun sunduğu listedeki son sektörler Web3 sosyal platformları ve GameFi oldu. Bankless, Web3 sosyal platformlarının sansüre dirençli oldukları için büyüyeceğine işaret etti:

“Önümüzdeki dönemde dikkat edilmesi, göz önünde bulundurulması gereken uygulama ve protokollerin başında kendini web3 toplulukları için en iyi ev olarak nitelendiren gm.xyz ile Lens gelmektedir. Bunların yanı sıra blok zinciri tabanlı sosyal uygulamaları barındırmak için özel olarak tasarlanmış bir layer-1 olan DeSo da (merkezi olmayan sosyal) unutulmamalı.”

Paylaşımın son kısmında, katılımcıların oyun oynarken aynı zamanda finansal kazanç elde etmelerini amaçlayan GameFi projelerine değinildi.

Sektörün, NFT’lerin yaygın olarak kabul edilmesini sağlamak için bir platform olarak hizmet edebileceğine değinildi. Ayrıca özellikle STEPN, Axie Infinity ve Sweatcoin gibi oynayarak kazanılan oyunların başarısına dikkat çekildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın