Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Balinaların İlgisini Çeken ADA ve 2 Coin için “Satın Al” Sinyali!

Balina aktivitelerinde gözlemlenen hareketlilikle birlikte Cardano, Shiba Inu ve JasmyCoin fiyatlarının yükselişe geçmesinin beklendiği ifade edildi. Detaylar;
Balinaların İlgisini Çeken ADA ve 2 Coin için “Satın Al” Sinyali!
HABER GİRİŞ

Kripto analitik platformlarından elde edilen güncel veriler, kripto piyasasındaki son toparlanmanın bazı altcoinleri satın alma aralığına getirdiğini, balinaların ise fiyatlar yükselmeden önce söz konusu coinleri biriktirmeye başladığını ortaya koydu.

Zincir üstü veriler, Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve JasmyCoin (JASMY) olmak üzere büyük balina faaliyetlerine tanık olan 3 altcoine işaret etti.

ADA, SHIB, JASMY Büyük Balina Aktivitesi Kaydediyor

Zincir üstü veri platformu Santiment’in bugünkü raporu, üç altcoine yönelik balina ilgisinin son birkaç günde artış gösterdiğini ortaya koydu. Bu durumun, balinaların bir durgunluk sürecinin ardından bu coinleri biriktirmek için geri döndüğünün bir göstergesi olduğu belirtildi.

Santiment, 3 Coinin Balina Aktivitesine Dikkat Çekti
Kaynak: Santiment

Cardano, Shiba Inu ve JasmyCoin ağlarındaki 100 bin dolardan fazla işlem miktarının, 2024 ortalamalarına kıyasla bu hafta iki kattan fazla artarak balinaların devasa birikimine işaret ettiği bildirildi.

Balinalar, düşükten alıp yüksekten satma eğiliminde olduğundan, balinalar tarafından yapılan büyük birikimin bir “satın alma sinyali” olarak kabul edildiği vurgulandı.

GCM Yatırım Banner

Cardano balinalarının Nisan ayından bu yana varlıklarına kademeli olarak ADA eklediğini belirten IntoTheBlock’a göre 100 milyon ila 1 milyar ADA tutan Cardano balinaları, cüzdanlarına yüzde 11 oranında ADA biriktirdi. Bu balina grubu şu anda tüm ADA arzının yüzde 6,71’ini elinde tutuyor.

Lookonchain, 9 cüzdanın 1,356 trilyon SHIB satın almak için 35,2 milyon dolar harcadığını ortaya çıkardı. Bugün, bir balina (0xa14) Binance’ten 37 milyar SHIB topladı.

Balinaların ve bireysel yatırımcıların yoğun alımlarına tanık olmaya devam eden bir diğer coinin ise JASMY olduğundan bahsedildi.

ADA, SHIB ve JASMY Fiyatlarında Son Durum

ADA fiyatı, bu hafta yüzde 4’ün üzerinde artış gösterdi. Fiyat şu anda 0,459 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,457 dolar ve 0,463 dolar oldu. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte yüzde 17 oranında azaldı.

SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 1 düştü ve şu anda 0,00002557 dolar seviyesinde işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,00002548 dolar ve 0,00002627 dolar oldu. 24 saatlik işlem hacmi yüzde 3 oranında düştü.

JASMY fiyatı ise haftalıkta yüzde 56’nın, aylıkta yüzde 100’ün üzerinde yükseldi. Ancak, DWF Labs bazı topluluklar altcoini elden çıkarmaya karar verdikten sonra fiyat 0,03877 dolar seviyesinde yatay işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi ise yüzde 60 oranında azaldı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın