Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Bakanlık: Çiftçilere 96 Milyon Lira Destek Ödemesi Yapılacak

Tarım ve Orman Bakanlığı, çiftçilere ve üreticilere yapılan destek ödemelerinin yeni kısmının bugün hesaplara yatırılacağı bilgisini verdi. Detaylar haberde;
Bakanlık: Çiftçilere 96 Milyon Lira Destek Ödemesi Yapılacak
Yorum

Tarım ve Orman Bakanlığı, çiftçilere ve üreticilere düzenli olarak yapılan destek ödemelerinin yeni parçasının gün içinde hesaplara yatırılacağı bilgisini verdi.

Sunulan desteklerle Bakanlık olarak çiftçi ve üreticinin yanında olmaya devam edildiği mesajının verildiği açıklamada toplamda 96 milyon 144 bin TL’lik destekleme ödemesinin hesaplara aktarılacağı belirtildi.

Yumaklı: Destekleme Ödemelerini Bugün Yatırıyoruz

Bakanlık internet sitesinden yapılan yazılı açıklamanın yanı sıra Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı da sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir paylaşım yaptı.

Yumakli Tweet
Kaynak: Twitter / @ibrahimyumakli

Yumaklı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “96 milyon 144 bin TL tarımsal destekleme ödemesini bugün çiftçilerimizin hesaplarına aktarıyoruz. Hayırlı ve bereketli olsun ifadelerini kullandı.

Paylaşımda, ödeme detaylarını içeren bir de tabloya yer verildi.

Yumakli Tablo
Kaynak: Twitter / @ibrahimyumakli

Gerçekleştirilen ödemelerin 93 milyon 972 bin liralık kısmının kırsal kalkınma yatırımları desteğini kapsadığı belirtildi.

2 milyon 172 bin liranın ise düve alım desteği kapsamında çiftçilerin hesaplarına aktarılacağı bilgisi verildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu